Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik rendesen az...

Miért nem működik rendesen az Assassins Creed 4 játékom?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a karakterem nem akar ugrani. Hiába nyomom a gyorsítást, az előre haladást és az ugrást, egyszerűen nem akar ugrani, és ez eléggé idegesítő, mert így nem igazán tudok haladni a történettel? Fogalmam sincs, mi lehet a probléma és a megoldás...


(Ez a negyedik rész, a Black Flag)



2017. ápr. 9. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2017. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, letöltöttem... volt Crack, meg most Update.


Nem tudom eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek. Mielőtt nemrég Crackeltem és az Update-t feltettem, tiszta bug volt az egész. Most sehol egy bug, végre tök szép és normális, nem szaggatott a működése, de ugrani még mindig nem tudok.


Régebben ugyanezt töltöttem le, akkor tudtam ugrani. Mi változhatott azóta?


Esetleg van valamilyen ötleted, javaslatod, mit tehetnék, hogy tudjak normálisan játszani?

2017. ápr. 9. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem ugrik, vagy csak bizonyos helyzetekben? Eléggé idióta, körülményes az összes Assassins Creed irányítása, nem lehet hogy csak most ismerkedsz vele?


Egyébként valósznűleg a letöltött verzió bugja az, hogy nem ugrik a karaktered.

2017. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha nem ugrik, illetve, ha ugrik, akkor rendkívüli mód bonyolult billentyű-kombinációkkal (vagyis: nyomogatom össze-vissza mind a három gombot, és valahogy, valamelyik kettő vagy három együttes vagy egyéb kombinációjú lenyomásával egyszer csak hajlandó ugrani) =D


Már játszottam vele, csak gondoltam, most újra letöltöm. De igen, több, mint valószínű, hogy bug. Ezt hogy lehet kikerülni? Egy patch letöltésével?

2017. ápr. 11. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj le egy másik verziót, neekm semmi bajom nem volt az irányítással. Vagy: vedd meg az eredetit, már 4-5k-ért meg lehet kapni.
2017. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!