Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben mi az...

League of Legendsben mi az értelme a jungelbe menni? Több alant

Figyelt kérdés

Tehát már külön kategória is a jungel a top-mid-adc mellett, de miért is? Adnak az ott lévő szörnyek annyi aranyat stb hogy megéri odamenni? Mert még most kezdtem a lolt, de már emberek vs MI-n is sokan odamennek...

Én adc vagyok, és inkább a minionokon farmolok. Ha kevés az életem, hazaugrok és veszek vmi finomságot...



2017. ápr. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A dzsungel általában az a terület, ami a térképen lévő sávok között helyezkedik el. Itt nem járkálnak el katonák, cserébe különféle szörnyek álldogálnak, akiket a játékosok levadászhatnak aranyért, tapasztalati pontokért,buffokért.A League of Legends 5 fős csapatában mindig kineveznek egy junglert, aki az erdőben ténykedik, és minden ösvényre kijár, hogy segítse csapattársait.
2017. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont a vs AI meccsek pont nem jók gyakorolni a jungle posztot amiatt, hogy a rendszer 2 top lanert küld, szóval nem értem sokan miért ebben a játékmódban akarnak gyakorolni.
2017. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiß ***** válasza:
Azért,mert sokan rosszul veszik,mikor teljesen kezdőként le nooboznak a smurf köcsögök.Vs AI-ban nem nagyon ugatják le az embert.
2017. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a helyzet: A szörnyek is adnak goldot és xp-t. Kb ugyanolyan gyorsan lehet fejlődni jungle-ben, mint egy lane-en, de ehhez rúnák is kellenek, anélkül még inkább nem ajánlanám.

Abba gondolj bele, hogyha egy csapatban nincs jungler, hanem 2 topos, akkor ők ketten osztozkodnak ugyanannyi farmon, mindketten le lesznek maradva, még akkor is, hogyha az ellenségük egyedül van 2 ellen (az más kérdés, hogy low eloban sokan nem tudnak biztonságosan, turret alatt farmolni 2v1 be... Ilyenkor jön a sírás, pedig a csapat az esetek nagy részében jobban jár ezzel.

2017. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még folytatom, csak megzavartak :D

Szóval ha nincs jungler, akkor az a sok jó farm csak ül kihasználatlanul, sőt ha a másik csapatnak is van junglere, ő neki kétszer annyi területe lesz, dupla buffokkal gazdálkodhat stb. Ezen kívül az is jó, ha van egy Smite a csapatban, mert az elég nagyot csap szörnyekre, így a dragont és baront sokkal könnyebb bebiztosítani smite-al, ami nagy előny. Lane-re viszont nem érdemes Smite-ot hozni.

2017. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!