Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a GTA 5-öt?

Megéri megvenni a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam arról, hogy onlineban sok a hacker és minket is kibannolhatnak azért mert egy hacker több milliót küld nekünk. Sokan írták ezt steamen is és mivel nem egy olcsó játék nem szeretném, hogy kibannoljanak. És ha onlineban játszanék, akkor is csak private sessionben a barátaimmal akkor is fent áll a veszélye a bannak?

2017. ápr. 12. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy hacker ad pénzt akaratod nélkül, akkor jelezni kell a supportnak. Ennyivel ki vagy védve.
2017. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 zsofi 1295 válasza:
11%
Szia szerintem nem éri meg mert nekem volt olyan évfolyam társam akit amiatt rúgtak ki a suliból mert nem tanult a barátai elhagyták mert mi dig csak erről beszélt aztá amikor kirúgták nagyon megbánta hogy megvette ettòl füetlenúl nem biztos hogy függő leszel ez csak egy történet de szerintem nem
2017. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyszer vittem át a játékot,nem visz rá a lélek hogy mégegyszer neki álljak játszani.Valahogy nincs meg az a feelingje mint a GTA San Andreasnak amit már vagy milliószor átvittem és a mai napig szoktam játszani vele annak ellenére hogy már eléggé régi játék. A GTA V mellett az online módot lehetne felhozni pozitívumként mert az nagyon jó lett csak egy a bökkenő: A töltési idő több mint a játékidő. Tehát ez azt jelenti hogy többet kell várnod a töltésre mint amennyi időt játszol


Persze ha free roam-ban maradsz állandóan az más de ha a játékmódok között átakarsz lépni akkor bizony arra várnod kell nem is keveset.Érdekes a GTA 4-ben valahogyan megtudták oldani azt hogy ne legyen ennyi töltési idő...


Én régi motorosként írom hogy ha nem vagy különösebben GTA fan akkor nem éri megvenni.Én szeretem a GTA-t de mégse jött be a játék,nem valami nagy szám

2017. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

#3 igenigenigenigen. Szinte 100%-ban megegyezik a véleményem. San Andreas messze hangulatosabb volt. Valahogy annyira lélektelen és nyers a story mode mint a legtöbb mai játékban.


#2 Ennyi erővel az egész videójáték-piac becsődölne. Hülye volt, ez van, minket meg nem érdekel.

2017. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

@zsofi 1295


Ezt a butaságot már komolyan...

Azért mert ismertél valakit, aki függő lett a játéktól és elcseszte a tanulmányait, akkor senki ne vegye meg, mert mindenki így fog járni? Ne viccelj már.

2017. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagy gta fan vagyok Online miatt szeretném megvenni leginkább mert sok barátom játszik vele.

De szerintem megfogom venni.

2017. ápr. 12. 19:22
 7/20 anonim ***** válasza:

Jó a játék, bár nekem az online rész nem nagyon jött be. Talán mert nincsenek ismerőseim, a random játékosok meg általában kretének, vagy bénák. Tehát amikor Lamar ELSŐ küldetését három estén keresztül próbáltam megcsinálni, mert valaki mindig elbénázott valamit a csapatból, akkor kezdtem érezni, hogy lehet nem az online lesz a kedvencem a GTA V-ben.


A San Andreashoz hasonlítani nem tudom mennyire lehet, nekem is nagy kedvencem, de a GTA V után nekem kissé üres a játék. A vegetáció, a miliő, a részletek, kidolgozottság sokkal jobb a GTA V-ben, mondjuk ez nem meglepő. A GTA San Andreas világa ehhez képest karcsúcska. Változatos az is, ez sem kérdés, meg sokat dob a 3 város (szemben a GTA V 1 városával), de mégis, érezni már azért, hogy sok víz lefolyt a Dunán azóta.


A történet lehet jobb a San Andreasban, szerteágazóbb, érdekesebb. A GTA V története sem rossz, bár kissé felületesebb, olyan Hálivúdos'. Van a "nyugalmazott", bujkáló ex rossz fiú, van a flúgos, aki teng leng a sivatagban, és van a gettóból feltörekvő valaki. És ők hárman találkoznak, aztán elkezdenek ide oda dolgozni, hogy ne bukjanak le, de ők is jól járjanak, csinálják a kis bizniszüket, stb stb.


Szerintem jó vétel a játék, többször is végig lehet vinni, de valahol egyetértek azzal, hogy nem érzed azt utána, hogy gyerünk játsszuk végig még egyszer. Én kétszer vittem végig, elkezdtem harmadszor, aztán úgy maradt. Mondjuk a San Andreast sem vittem végig szerintem többször mint három alkalom.

2017. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért mondom de a GTA V labdába se rughat a San Andreas mellett.Csak grafikailag jobb nála és kész ennyi az előnye.A San Andreasban több mindent lehet csinálni,jobbak a küldetések és a helyszínek is jobbak / érdekesebbek.Számomra hihetetlen hogy vannak akik egy lapon emlegetik a GTA V-öt a San Andreas-al.Nem rossz játék a GTA V de sokan csak a grafikája miatt gondolják úgy hogy jobb a San Andreas-nál
2017. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Valakinek a GTA V jön be jobban, valakinek meg a San Andreas. De az, hogy a GTA SA egyöntetűen jobb lenne, az szerintem nem igaz.


És ami kimaradt a GTA V-ből, azt a lelkes modderek megoldják. Mindenki tudja jól, hogy igazából a modok tartják életben a GTA játékokat.


Gondolom sokan azért csalódtak a GTA V-ben, mert sok volt az elvárás a fejekben, aztán nem azt az elképzelést kapták, mint amiről ők álmodtak, és akkor már nem is olyan jó játék. Én is meglepődtem, hogy csak 1 nagyváros van, de igazából senki sem mondta, hogy lesz több nagyváros, és senki sem mondta, hogy egy San Andreas kettőt csinálnak.


Én sem értem miért emlegetik egy lapon a két játékot, mert igazából semmi közük egymáshoz, alig alig van 1-2 utalás a San Andreasra. Max annyi a közös, hogy mind a kettő Los Santosban és vonzáskörében játszódik.

2017. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ennyit az Online-ról, csávónak szép lassan elfogy a pénze, jobb felső sarokban lehet látni. Tegnap előtti videó.


[link]

2017. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!