Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skyrim nevű játékban a...

Shofia kérdése:

A skyrim nevű játékban a sárkányok nem akarják odaadni a lelküket, hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Csak egy ideje van ez, de nem vettem róla tudomást, viszont most tartok az apokrifa csúcsán című küldetésnél, és ez már eléggé problémás. A sárkány nem akarj aodaadni a másik sárkányszülöttnek a lelkét, és nem tudok tovább haladni. Hogyan lehetne ezt a problémácskát megoldani?

2017. ápr. 12. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá googleben "skyrim dragon soul absorb bug fix", én két nap próbálkozás után megoldottam, azóta semmi gond vele
2017. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
#1: Ha tudna angolul, nem használna magyarítást.
2017. ápr. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
#2: akkor meg is érdemli.
2017. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1#-es köszönöm. 2#-es tehát azért mert nem tudok jól angolul, rossz ember vagyok, és megérdemelném hogy nem kapok erre a kérdésre választ? Érdekes elmélet... látszik a kommentelő értelmiségi színtje. És ez nem csak a komment tartalmából, hanem a komment megfogalmazásából is. Nagyon vicces. Egyébként az ne zavarjon, hogy a magyaron kívül 2 nyelven beszélek folyékonyan. Igaz, az angol csak alap szinten megy. Ezért is tudom hasznosítani az első kommentelő segítségét. De ne zavarjon.
2017. ápr. 13. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne zavarjon, hogy a Skyrim az angol mellett még hivatalosan támogatja a német, francia, olasz, spanyol, orosz, japán, cseh és lengyel nyelvet. Ha pont két idegennyelvet beszélsz, akkor azért jó eséllyel legalább az egyik az elôbbiek egyike.
2017. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használd a legfrissebb unofficial patch-et innen az elkészült fordítások rész alól: [link]
2017. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
#4: Ezt a sok hülyeséget csak te képzelted bele egyetlen mondatba, de sebaj.
2017. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!