Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 onlineban a cégek mire...

Gta 5 onlineban a cégek mire jók es azzal több pénzt lehet szerezni mind a illegalis farmokkal?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 11:36
 1/1 Amaldir válasza:

Alapból ha van egy irodád csinálhatsz CEO és VIP küldiket, amik alapból jó pénzcsinálók. Ha megveszel egy vehicle warehouse-t(a legolcsóbb 1.5milla és tök mindegy melyiket veszed meg) sztem sokkal jobb bevételed lesz mint a farmokkal, plusz egyedül is könnyen megcsinálhatóak. Én egy bő hónap alatt 4.5 millát kerestem vele szval teljesen megéri.

A raktárház már más tészta a begyűjtés elég unalmas és egyedül szinte lehetetlen eladni a begyűjtött árukat.

De úgy összességében úgy gondolom jobban megéri mint akármelyik motoros befektetés.

2017. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!