Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A playerunknown's battleground...

Noel37 kérdése:

A playerunknown's battleground-ot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Aki már játszott vele mi a véleménye róla?
2017. ápr. 14. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha játszottál a DayZ-vel vagy a H1Z1-el, akkor tudhatod, mire számíts. Battle Royale, amiben iszonyú hosszú várakozás után ledobnak egy területre, ahol egy egyre szűkülő körben kell felszerelést gyűjtened és levadászni a többieket. Aztán egyszer csak lelőnek valahonnan, ahol még csak nem is láthattad a gyilkosodat, és megint egy örökkévalóságig bámulhatod a monitort, hogy a végén kapjál egy semmire se jó nyomorult sapkát, vagy pólót.

Jó, 40 évesen nem én vagyok a célközönség, számomra az egész battleground műfaj mérhetetlenül unalmas és értelmetlen. De mivel az összes youtuber/streamer mostanában ezt nyomatja, az összes tizenéves meg van érte őrülve.

2017. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Mit értesz az alatt, hogy az örökkévalóságig bámulhatod a monitort? Ha meghaltál utána ki tudsz lépni a meccsből újat keresni, nem kell végigvárni amíg mindenki meghal. Max ha csapatba vagytok de akkor is csak a csapattársak halálát kell megvárni. Meg szervert is gyorsan talál úgyhogy ott sem "iszonyú hosszú várakozás után" tölt be a játék.


A kérdésre:

Maga az ötlet ugyan már elcsépelt, de a többi ilyen játékhoz képest jobban ki van dolgozva. Jelenleg még tele van hibákkal, eléggé optimalizálatlan. Én azt mondom, hogy az early access mivolta miatt nem éri meg a jelenlegi árát, max ha teljesen biztos vagy abba, hogy neked ez a játék tutira kell és tudod, hogy 50+ órát beleölnél.

2017. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!