Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ghost Recon Future Soldier -...

Ghost Recon Future Soldier - miért nincs meg a 60 fps?

Figyelt kérdés

gépem:

i3-2130 3.4 ghz

4 GB RAM

GeForce GTX 750 Ti 2 GB

Win7 64-bit


Az ajánlott gépigénynél is vagy kétszer jobb a gépem, de mégis 1080p high beállítások mellett az fps 30 és 45 között ugrál

Ennyire optimalizálatlan lenne a játék??

Amúgy eredeti (mielőtt valaki arra fogná hogy biztos letöltöttem) és a uPlay telepítette is a legfrissebb 1.8as frissítést..



2017. ápr. 15. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ajanlott gepigeny csak marketing, kozel sem veheto keszpenznek. Inkabb a te geped keves a high beallitashoz.
2017. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

picit optimalizálatlan is (Ubisoft, szóval ne lepjen meg) de ha kikapcsolod a Graphic Options alatt a DX11 és Improved Physics opciókat akkor rendbe lesz

Legalábbis nálam szintén ugrált 40 és 50 fps között, miután ezt a kettőt kikapcsoltam stabil 60-nal ment

2017. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm szépen, tényleg a DirectX11 miatt volt

kikapcsoltam és mostmár stabil 59-61 fpssel megy :D

amúgy megnéztem a gépigényt és ajánlotton is DirectX9et ír, szal valószínűleg elcseszték a DX11et a játéknál :/

2017. ápr. 15. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ja akkoriban volt pár játék ami rosszabbul teljesített újabb DXel mint az eredetivel, lehet a Future Soldier is köztük volt,már nem emlékszem..
2017. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk én mar nagyon rég játszottam vele, de arra emlékszem hogy amíg ezt a kettőt nem kapcsoltam ki addig nem volt fix az fps
2017. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

yep, a DX11el kaki a játék

anno Steamen volt valami megoldás hogy az Nvidia control panelben mit kell átállítani meg kikapcsolni, de a legegyszerűbb ha kikapcsolod a DX11et a játékban és simán DX9el nyomod

2017. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 okés, köszi a segítséget
2017. ápr. 16. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!