Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud a Life is Strange-h...

Valaki tud a Life is Strange-hez hasonló játékot mondani nekem?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti sajnos nekem nem működik ez a játék, 2 napot szántam rá és folyamatosan próbáltam minden lehetséges módon megoldani, különböző helyekről telepítettem, meg kértem hogy a sajátjukat küldjék el tömörített mappában, és sehogy nem működött. Steamről meg folyton leállt hibaparancs nélkül. Illetve a folyamatkezelőben meg volt nyitva, de a játék nem indult el a Steam meg egynél többször nem hajlandó megnyitni a játékot. Szóval az lenne a kérdés ha valaki tud ehhez hasonló játékot, ami működik is, átküldené nekem a címét? Köszi. :)

2017. ápr. 15. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a rossz hírem van, hogy a játék teljesen jól működik, a géped szar hozzá. Gondolom nem vetted meg, de a tört verziók is mennek simán...
2017. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Egy configot írsz?
2017. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem jó a gépem hozzá, a minimum követelményeknek bőven megfelel. A steam-mel viszont gond van, mert nem egy játékkal csinálja ezt, az Echo of Soult, mindig a negyedik folyamat leállításnál engedi elindítani csak.
2017. ápr. 15. 12:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Confignál mire gondolsz? :D
2017. ápr. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!