Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ilyen sok türhő...

Miért van ilyen sok türhő paraszt a diszkóban?

Figyelt kérdés
Csak példának múltkor meglökött egy csaj háturol és oda jönn hozzám valami 160cm-es vekony gyerek (en eleg izmosnak szamitok versenyszeruen sportolok) hogy a kiscsaj csavoja meg akar ütni mert hogy rá léptem a csajanak a cipőjére aki vagy 20 méterrel arrébb volt tőlem.De most komolyan az a hülye kis p***a mit akart ezzel? Meg a masik: hogy a ha mar ekkora f***a van a csavonak h verekedni akar miert nem o jott es nem a vereb haverja?Nem ertem miert nem lehet normalisan bulizni a kiscsajt meg vegkepp nem ertem... Gondolom a kis hercegnonek senki sem lephet veletlenul sem a hatalmas tomegbe a kicsi cipojere.(a masik meg az h en nem is leptem ra xd)

#disco #buli #agresszív emberek
2017. ápr. 15. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Előre is bocsi hogy rossz kategóriába írtam ki sajnos csak most vettem észre :(
2017. ápr. 15. 15:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A diszkók már csak ilyenek.

Még szerencse, hogy oda nem kötelező járni.


Képzeld el, annak milyen rossz lehet, akinek a munkahelyen vagy a buszon vannak ilyen türhő parasztok.

2017. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!