Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Castle Clash nevű játékban a...

Castle Clash nevű játékban a Talentek szintje mitől emelkedik?

Figyelt kérdés
A pontosított kérdés, hogy mindenhol azt olvasom 5/8-ról, hogyan kell 6/8-ra növelni GEM-mel a talentet, de arról semmit nem találtam, hogy 5/8-ig hogyan jut el az ember. Küldetések kellenek (Here be Monster vagy hasonló)? Vagy esetleg Expedition? Hogyan lehet a talentet növelni, és hogy lehet, hogy újonnan kiképzett hős egyből 3/8-as talenttel jelenik meg?

2017. ápr. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes videó, de itt ismételten csak arról van szó, hogy 5-8 as talentet, hogyan kell 6, 7 majd 8-as szintűre növelni... Ez nem válasz a kérdésemre, hogy az 5-8 ig hogyan kell eljutni? Azért kérdezem mert, van egy 120-as Succubusom akinek a talentje 3-8-on áll, ugyanakkor a 100-as Thoromnak csak 1-8 as pedig minden Aréna, Here be monstert és egyéb küldetést egy csapatban nyomnak. Kifejlesztettem egy 60-as Pandát aminek minden harc nélkül egyből 3-8as talentje van. Ez mitől függ? Hogyan lehet 5-8 -ig eljutni. Utána a rúnás cuccot vágom én, az előzményben van egy kis köd.
2017. ápr. 21. 03:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Na itt leirjak, hogy mikor lehet novelni: [link]
2017. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, itt már le van írva az is, hogy 5-8-as képességet Talent Chest vagy Talent Refresh Card segítségével is el lehet érni. De megmarad a kérdés, hogy a hőseim közül van akinek növekszik és van akinek nem növekszik a talentje. Szerintem ennek az Exp-hez lehet köze amit kapnak, és ahoz, hogy használják-e a talentet. Pl a druidámnak (lvl 100) energy drain talentje van és 1-es Crest kövekből is ki van a szett (ugyanaz mint a talent), de mivel nem használja ezért az XP-t sem kapja meg amiből fejlődjön. Lehet ennek valóság alapja?
2017. ápr. 22. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!