Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Összejött 6300 IP LoL-ban,...

Összejött 6300 IP LoL-ban, milyen adc-t vegyek?

Figyelt kérdés
Miss Fortune-t (3150) és Jinx-et (6200) néztem ki, vélemény ezekről? Illetve még milyen adc karaktereket ajánlanátok???

2017. ápr. 15. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Jhin vagy Quinn, de ha csak ezek vannak akkor Jinx, egyszerűbb az irányítása.
2017. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Quinnel pont most nyertem :)

Az első pentakillem MF-el volt,nálam ő a favorit,de nekem jó még Sivir,Caitlyn,Jinx,Varus...és az előbb említett Quinn...

Quinnt viszont topra viszem...Ma még volt egy Graves jungle win-em is.Az is jó.

2017. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a két válasz alapján sztem Jinx-et választom :)
2017. ápr. 15. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Lucian
2017. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már megvan Jinx, és télleg egyszerűbb irányítani, ráadásul gyorsabban is farmol. + nem kell sebesség cipőt sem venni, mert minden kill, illetve toronyrombolás után gyors buffot kap...
2017. ápr. 17. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem a LoL-t Jinx volt az első "main"-em, persze azóta már nem igazán adc-zek, de szerintem is megéri :D Gyorsan szed tornyokat, könnyebben farmolok vele, mint a többiekkel, és ha egy kill megvan, a passzív miatt jöhet a többi.


MF is elég könnyű, nagy sebzéssel, egy jó ulti megváltoztathatja az egész játékot. Persze jelenleg Ezreal és Lucian is egész jónak tűnik. Caitlyn picit nagyobb hatótáva miatt egész jó lane-n, és később nagyon nagy sebzésre tesz szert. Early games Jhin ellen se szeretek játszani. nagy táv, cc, ha early sikerül neki, megállíthatatlan.

2017. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
+ indok Jinx mellett: ugyan nem igazán hasznos a lolban, viszont a zenéje (Get Jinxed) is nagyon fülbemászó :D
2017. ápr. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!