Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone card disenchating?

I.B.T. kérdése:

Hearthstone card disenchating?

Figyelt kérdés

Szóval, bejött az új kiegészítő és ez felvetett bennem egy dilemmát.

Szerintetek értelmes dolog lenne az előző kiegészítő kártyáit lebontani az újak megszerzése érdekében? Mármint Reno Jackonst, Emperort, stbt? Több ezer goldhoz juthatnék hozzá.


Annyit még hozzátennék, hogy nem sikerült valami sok paklit nyitnom ungoróból és amiket nyitottam azok sem olyanok melyekkel túl sok mindent lehetne kezdeni (20-as ranknál nem nagyon jutok lejjebb).

+ nem játszok olyan régóta vele, hogy lettek volna Sylvanas szintű lapjaim szóval nem igazán kaptam sok dustot sem az új év első bejelentkezésénél.

Meg amugyis inkább az új kiegészítővel játsznanék csak eléggé fáj ezekért a kártyákért a szívem.


Illetve a goldok amik összejönnek, azokat arénára vagy lapnyitásra kellene elköltenem? Azok a paklik, amiket ad azokban lehetnek ungorós lapok? (már ha ad többet mert eddig 5 nyerés volt a max, amit arénán elértem de volt, hogy 2x alig tudtam...)



2017. ápr. 17. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kezdő vagy érdemes sok classic pack-et nyitni ez sosem rotál ki, és egy idő után ha classic packot nyitsz akkor abban garantáltan lesz dust, igen a régi adventureket érdemes lebontani amik kirotáltak ha nem játszol wildben, sok dusthoz jutsz és tudsz lekraftolni 1-2 dolgot, ha jó vagy arénában akkor megéri játszani vele de csak ha minimum 5-6 wint eltudsz érni.
2017. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem játszol wildban akkor mindenképp érdemes ezeket a lapokat disenchantolni, amiért tényleg elég sok dustot kaphatsz (nem goldot).

Az meg hogy arénázol vagy packokat veszel csak rajtad áll. Olyan nagy veszteséged arénából se lesz, mert 1 packot + 20-30goldot/dustot mindenképp kapsz, de több winért már jóval több is járhat.

Ha élvezed az arénázást akkor szerintem megéri.

2017. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megvan.

SZerintetek (gondolom régebb óta játszotok) melyik küldetést válasszam? Mage/wari/rugó/pap. Magehez van a legtöbb kártya de háát nem tudom:D

2017. ápr. 18. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Rugó most a legerősebb szerintem, de oda nem elég csak a quest, rengeteg más lap is kell, különben semmit nem ér.

Ami a "legolcsóbb" talán az a taunt warrior.

A magehez is elég sok lap kell, de ott a quest azok nélkül is elég jól használható (pl. archmage nélkül).

Warlockkal nem játszom, abban nem tudok segíteni.

2017. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan a mage q (2-3 lap hiánya van) illetve craftoltam a rugot. De tényleg a rugo alig használatos ha nincs meg hozzá minden, nem baj ezekre építek a következőekben.
2017. ápr. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!