Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet cs:go skinek...

Hogy lehet cs:go skinek cserélésből (tradelésből) normálisan kijönni?

Figyelt kérdés
Mindenki legalább 20-30% os hasznot akar... nevetséges, de mégis vannak akik tudnak normálisan cserélni. Hogy csinálják? Milyen oldalakon, csoportokban? Már megnéztem egy csomó videót, de már kezdem azt hinni kamu az egész... ha csgoloungeot nézzük amit 7 kulcsért vennének 9 ért adják el.. ne vicceljünk már, hogy 5-6 dolláros hasznot akarnak egy 20 dolláros skinen...
2017. ápr. 18. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Normálisan sehogy, mert normális embert nem érdeklik a skinek.
2017. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki nyerni akar a cserén, csak annak éri meg áron alul eladni aki be van biztosítva jó pár száz dollárnyi cuccal és a nagyobb nyerés érdekében kicsiket hajlandó veszteni. Halandó, csóri embereknél ez nem működik. Aki videót csinál az is általában a szponzorok pénzéből reklámozza az oldalakat, és hozzájuk vágnak több száz dollárt hogy játsszák el, cseréljék el. Ezeknek az embereknek nincs mit veszteniük. Neked van, és mindenki más is minél nagyobb hasznot akar szakítani.
2017. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.

1. Skin=/=skill. Lehet neked bármilyen ritka skined, ha nem tudsz célozni, nem ismered a stratégiákat, stb. Ne foglalkozz a skinekkel.

2. Azok a videók általában megrendeltek, hozzájuk vágnak egy csomó pénzt, hogy abból vegyél a cuccokat. Ingyen pénzből meg nem érzik meg, hogyha veszítenek. Ahol a videók az adott oldal reklámjával kezdődik mind szponzorált tartalom, ők pénzt kapnak érte, ha reklámozák, viszont isteníteni kell az adott oldalt cserébe.

3. Tradelésnél sose lesz arany középút, az egyik fél mindig több hasznot akar magának. Vagy az eladó vagy a vevő. Az eladó a lehető legdrágábban akarja elpaszolni, a vevő a lehető legolcsóbban akarja megvenni. Emiatt normálisan sehogy se fogsz kijönni a tradelésből.

2017. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom hova tenni ezeket a válaszokat. Én jelen esetben egy 23-24 dolláros skint szerettem volna elcserélni 22-23 dollárosra. Körülbelül 20 csereajánlatból egyik se fogadta el. A többségnek nem is küldtem, mert leszögezte, hogy neki 30 dollárnyi skin, kulcs vagy bármi egyéb kell...

Na most

1. Ha mindenki nyerni akar rajta, akkor soha senki nem fog cserélni senkivel. (Én buktam volna rajta, de még így se... )

2. Ezek ellenére rengetegen hülyére keresik vele magukat... DE ha akik nagyban csinálják ekkora nyereséget akarnak 1-1 cserén, akkor akik csak a játék élvezetéért 1-2 skin megszerzéséért csinálják, miért akarnak hatalmas nyereséget 1-1 cserével?

3. Amire itt utaltatok az a gambling oldalak szponzorálása, nem is igazán értem, hogy ezt, hogy kevertétek ide, az ingyenes promó kódok használásán túl semmi közöm nem volt ilyen oldalakhoz.

4. Skin =/= skill??? Ahogy ha veszel egy drága futócipőt se fogod tudni lefutni a maratont, de nem is erre irányult a kérdés. Ráadásul úgy kommentelted ezt, hogy anonimként kérdeztem, tehát a játéktudásomról semmi információd...

2017. ápr. 18. 17:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!