Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy lottószelvényen hány...

Egy lottószelvényen hány darab lottó lehet?

Figyelt kérdés

Régebben vettem gépi lottót és akkor 10 darab fért egy szelvényre. Azt hiszem az skandináv volt.

Ma akartam venni egy 10 darabos hatos lottót, de mondta az eladó, hogy egy szelvényre abból csak nyolcat tud adni.

Skandinávból többet tud kinyomtatni egyszerre? Illetve ez más lottónál (5-ösnél) is változik?



2017. ápr. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

a kitöltési hely miatt változik.

Mivel 5-ös lottónál 90 darab számot kell feltüntetni egy kis lapra, így abból 6 a maximum, a hatos lottónál csak 45 számot kell felvésni, ebből már 8-at is fel tudsz adni (mert ennyi fér az ugyan akkora méretű lapra), a skandinávnál 10 a max.


Ettől függetlenül netes lottóval többet is fel tudsz adni, akkor sms-t kapsz ha nyertél.

2017. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a kitöltendő papírra gondolok a rublikákkal, hanem a "blokkra", amit az eladó ad. Írtam is, hogy gépi lottó.
2017. ápr. 20. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
gépinél (tehát ha nem neten csinálod) ugyan ennyit tud kitölteni a gép is, nem lesz több.
2017. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!