Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one vagy ps4?

Xbox one vagy ps4?

Figyelt kérdés
Első sorban olyan emberektől várok válaszokat akiknek van egyik másik konzolja. Mellette-ellene érveket szeretnék

2017. ápr. 20. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ps4-em van, mellette szóló érvek a stabilabb online hálózat és több/jobb exkluzív game (azaz ami csak Ps4re jelent/jelenik meh)
2017. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Ps1-el kezdtem (mint a legtöbb xboxos) de a második szett helyett már a zöld-fekete gép volt a szőnyegen :D


Akkor még jó volt kitűnni a sok ps tulajdonos között, persze akkoriban még nem is volt ez a nagy konzolháború.


De egyet értek az elsővel. A sony tapossa az utat, a többiek csak loholnak utána.

2017. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem PS4-em van, alapvetően azért, mert utálom a Microsoftot. Emellett én is jobban szeretem a PS exkluzívjait. A PS3 már önmagában a The Last of Us miatt megérte volna, remélhetőleg a folytatás is olyan jó lesz.:)
2017. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
PS4, de a többiek már leírták miért
2017. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
#1: Ez a "stabilabb online hálózat" infó honnan származik? Mert nekem van PS4 és Xbox One is itthon, de pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2017. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
A stabilabb online hálózatba én is belekötnék, mindig is pont fordítva volt. Xboxon már az első "Classic" változat (2001) óta van beépített széles sávú netes multi a rendszerben. A 360-PS3 időszakban is nagyon durva különbség volt az Xbox javára.
2017. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

PS4 előnyei: erősebb hardver, több és jobb exkluzív játékok


XOne előnyei: régebbi X360-as játékok is futnak rajta, emelett a Microsoft azon van hogy elmossa a határokat konzol és pc között tehát sok játéknál elég ha mondjuk az xbox verziót megveszed és tudsz vele játszani pc-n. Emellett a havi PS gold ingyenes játékai is jobbak szoktak lenni mint a ps+ nak.

2017. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
#6 nekem volt PS3 és 360, megnyugtatlak ugyanolyan szar volt mindkettőnél, PSN talán egy kicsit többször dobott ki ok nélkül..
2017. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 wegman8 ***** válasza:
A playstation 3 szar gép volt, de a ps4 brutálisan jó lett. Megvettem, és nagyon meg vagyok elégedve a teljesítményével volt Ps1, Ps2 a Ps 3-at a fent említett okok miatt nem vettem meg!
2017. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 wegman8 ***** válasza:
39%
A PlayStation volt az úttörő komplexum! 1994 kezdték, cd lemezzel működött a játék gyerekek!Hol volt akkor a Microsoft az Xboxával? Amikor a Sony már egy forradalmi játék konzolt dobott a piacra a PlayStationt? A suszter maradjon csak a kapta fánál! Koppintani könnyen lehet, de ha rossz a recept a beteg panaszkodik!
2017. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!