Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen sorrendben kell játszan...

Milyen sorrendben kell játszani a Dragon Age játékokat?

Figyelt kérdés
Jah és megnéztem a részeket, 3-at találtam: II, origins, inquisition. Tehát mindjárt a második résszel kezdődik? az első része lehet nem jött ki PC-re? És összefüggenek a részek mint Mass Effectnél? át lehet importálni a mentést???

2017. ápr. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Dragon Age: Origins (Darkspawn Chronicles)

Dragon Age 2

Dragon Age Inquisition


Valamelyest összefüggnek, vannak visszatérő karakterek, szerintem érdemes sorban kijátszani.


Nekem minden része megvan Origin-nen PC-re, szóval biztos hogy kijött, PC-n játszottam végig mindet.


Mentést importálni nem lehet, mivel nem egy összefüggő szálat játszol ki, hanem mindig más családjának egy-egy karakterét. Csak viszonyítás képpen, az Origins(első)-nél kapásból 6 féle kezdés van, honnan jösz (faj) meg milyen háttérrel (szegény, gazdag úr, menekült stb).


A második-harmadiknál már fix a start, de egynél attól függően hogy hogyan/kivel kezdesz, kaphatsz extra küldetéseket, amik csak az adott kezdéssel és játék elei döntésekkel érhetők majd el később.


Szerintem jó játék, elsőben van vagy 1000 órám, másodikban úgy 800, inq. annyira nem jött be, abban van egy 80 órás végigjátszásom és kész.

2017. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2/

igaz, hogy csak az első részt játszottam, de az hogy nem lehet mentést importálni azt nem hinném. Kis mértékben, de a döntéseid hatással vannak a többi részre.

2017. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiszed, hogy lehet, vagy tudod? Mert én ilyen opciót nem láttam játékon belül.
2017. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ez az import nem a karakterre érvényes (mint mass effect-nél), hanem arra hogyan döntöttél a végén, mivel kezdje a történetet, hogy az egykori hős feláldozta magát, vagy Alistair ölte meg a sárkányt, esetleg megraktad Morrigan-t és a gyerekbe szállt a megrontott sárkány lelke.


Ha így nézzük, akkor elismerem, van, de én magára a karakterre gondoltam.

2017. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, de azért nem kéne spoilerezni :P
2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!