Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3-ban hol találok...

Witcher 3-ban hol találok salétromot?

Figyelt kérdés

Vérfarkast kéne kinyírnom és kell salétrom a bomba elkészítéséhez.


Annyit kiderítettem, hogy sámánnál lehet venni, de vele sem találkoztam még a játékban. Még csak 6os szintű vagyok.

Köszi a választ :)



2017. ápr. 22. 13:39
 1/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem kell az hozzá feltétlenül. Az csak opcionális, anélkül is nyugodtan neki mehetsz. Én sosem néztem, hogy melyik szörnyhöz milyen cuccokat ajánl, és mégis sikerült kinyírnom őket.
2017. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nekem nem sikerül, mire leviszem az életét kb felére vissza tölti magát folyamatosan. Nem tudom kinyírni, nagyon gyors a regenerációja.
2017. ápr. 23. 12:33
 3/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
Emlékszem az első vérfarkasra én is, az elég kemény volt. A többi már simán ment mert fel voltam készülve, az elsőnél én is meghaltam párszor. Próbáld meg gyorsan lekombózni, legyen nálad sok healing poti.
2017. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs még, lehet olajjal egyszerűbb lenne.
2017. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!