Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játék telepítő kulcsát...

Eredeti játék telepítő kulcsát nem fogadja el mert már egyszer aktiváltam. Mit lehet ilyenkor csinálni? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
Régebbi játékról van szó, eredetiben vettem meg. Anno szerettem vele játszani ezért most elővettem újra. Feltelepítettem,de nem enged vele játszani mert telepítő kulcsot kéri. Hiába adom meg az eredeti azt írja hogy már felhasználták..
2017. ápr. 22. 13:50
 1/5 LeonScottKennedy ***** válasza:

Mivel lány vagy, ezért nem szóllak le az alapvető információk visszatartásáért, ezért szépen megkérlek, hogy válaszolj a következőkre:

Melyik játékról van szó, és hol aktiválod? (Steam, Origin, Uplay)

Vagy ezektől különálló?

CD-ről telepítetted, vagy online?

2017. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A játékot csak egyszer kell aktiválni, majd az online profilodhoz kerül társításra. Második és további alkalommal már nem kell lemezről telepíteni, hanem csak belépsz az online profilodba és onnan telepíthető (online letölti és telepíti magától).

Ehhez abba a fiókba kell belépned, amelyikre regisztráltad.

2017. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi hiányosan írtam le. Uplayen regisztráltam anno és úgy kezdtem, hogy beléptem oda, hogy játszak vele, de ez a játékom eltűnt a többi közül. Azért szerettem volna feltelepíteni újra cdről. Nem töröltem illetve semmit nem kaptam, hogy miért nincs meg.

A játék: Prince of Persia- The Forgotten Sands

2017. ápr. 22. 15:26
 4/5 LeonScottKennedy ***** válasza:
Csak úgy nem tűnik el egy megvásárolt játék a könyvtáradból. Gondolom anno letörölted, amikor már nem játszottál vele. Uplay könyvtárában vannak olyan beállítások, hogy lást az elrejtett játékokat is, próbáld meg azzal. Ha tényleg sehol nem találod, és tudsz angolul, akkor felveszed a kapcsolatot a Uplay supporttal, biztosan segítenek. Nekem volt egy elég bonyolult ügyem még anno Steam fiókommal kapcsolatban, a Support pedig készségesen segített, egészen addig, amíg meg nem oldódott, és nem volt egy egyszerű szülés, de nem szarták le, hanem mindenben segítettek amiben tudtak. Most a Uplay Supporttal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert velük még nem beszéltem, de tegyél egy próbát vele szerintem, ha nem találod sehol a játékot.
2017. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Rendben akkor így cselekszem :)
2017. ápr. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!