Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezért kitilthatnak...

Brandon41 kérdése:

Szerintetek ezért kitilthatnak a GTA 5-ből?

Figyelt kérdés
Szombaton játszottam a GTA 5-tel online-ban majd egyszer azt látom hogy állandóan kapom 65 ezreket. A végére már 125 millióm lett. Ja, és nem csak én kaptam hanem mindenki aki akkor fent volt abban a session-ben. Az egyik osztálytársamnak is elmeséltem ezt és ő azt mondta hogy ezért ki is bannolhatnak, mondta hogy az egyik ismerősét is így bannolták ki.

2017. ápr. 24. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Sajnos én is kaptam már egy bannt modder miatt, lehetséges, hogy te is fogsz kapni.
2017. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegnapi kérdés, leírták mit kell csinálni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__8571559-..


A nullázott stat is jobb mint bannolva lenni és meg kell venned újra.

2017. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha írok hogy egy modder miatt az összes játékos kapott 100 millát, akkor vissza nyomnak engem 1. szintre és elveszik az összes pénzemet? És ha abból vettem autókat meg már csináltam egy ceo-t raktárakkal együtt akkor ezeket is elvennék?
2017. ápr. 24. 20:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és kifejtettem a bátyámat is, mondta hogy egyszer látott a játékban egy moddert és az égből esett rá a pénz, de a bátyám karakterére is esett ám pénz ráadásul 6 millió, és egészen eddig nem bannolták, de ez nem mostanában történt, tudom ez a pénz jóval kevesebb mint amit én kaptam.
2017. ápr. 24. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
nyilván ha vettél belőle dolgokat azokat is bukod, szimplán törlik.
2017. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!