Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mod nélkül is működni fog a...

Mod nélkül is működni fog a régi mentés?

Figyelt kérdés

Találtam pár érdekes mod-ot a sims 3-hoz. Új ételeket ad hozzá a játékhoz, recepteket és hozzávalókat. Arra gondoltam letöltöm és beteszem a játékba. Van egy mentésem amit elég sokáig elvittem (3. generáció cseperedik épp), azt szeretném megkérdezni, hogy ha beteszem a mod-okat, majd később megunom őket / nem tetszenek és törlésre kerülnek, akkor a mentésem sérülni fog? :/

Vagy mintha csak egy tárgyat töröltem volna, minden megy tovább?



2017. ápr. 26. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Mielőtt törlöd a modot, törölj minden a modhoz tartozó tárgyat a világból. Amúgy két dolog történhet: vagy (.sims3pack esetén tapasztaltam) törlés után is ott lesz a cucc a játékban, vagy lecseréli valami alapjátékbeli dolgokra. De az is lehet, hogy ételek esetén szimplán eltűnnek.
2017. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!