Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játszak 2017ben?

Mivel játszak 2017ben?

Figyelt kérdés
Szeretek ingyenes játékokkal játszani és ilyet is keresek csak enm tudom mivel kéne játtszak. Eddig loloztam metineztem meg ehhez hasonló játékokkal játszottam. Nézegettem hogy mivel játszak de az a baj hogy mindenhol ilyen 2008 as játékokal látok amik már száz éve mennek és én most kezdjek el egy játékot ami már majdnem 20 éve megy? valakinek már 80db 80 as karija van én meg kezdjem lvl1 en? Ugyhogy igazából nemtudom mivel játsszak gondoltam wowozok de az is már ezer éves játék.. Meg amúgy nem kockulok annyit olyan játék kéne hogy megyek akár egyedül akár haverokkal kicsit tolom 1 órát azt annyi tehát ami nem igényel akkora aktivitást

2017. ápr. 29. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Amihez kedvet kapsz. Erre nem nagyon lehet mit mondani
2017. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Sosem voltam egy matekzseni, az tény, de 2008 és 2017 között csak 9 év telt el, közelében sincs a 20-nak.
2017. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

MMORPG játékokat gyakorlatilag felejtsd el. (Amiben fejlődni kell, farmolni, küldetéseket csinálni stb...) Ebből adódóan az MMORPG játékok függőséget okoznak, és ezért kerülendőek.


Inkább az FPS (lövöldözős) játékokat javaslom. Azt tudsz egyedül és csapatban is. Counter-Strike, Call of Duty, Battlefield... Nyilván akár ezek is okozhatnak függőséget, de mégsem akkorát, mint egy MMO.


Egyébként telefonra javaslom a Pokémon GO-t. Igaz az is egy MMO féle, de a szabadban kell játszani.

2017. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezeket hívják böngészős játékoknak, vagy az általad leírt MMOknak, amivel nem szeretnél játszani, meg ott vannak az egyéb ingyenes játékok. Itt vannak népszerűség alapján rendezve a további ingyenes játékok.

[link]


Ha itt nincs semmi ami tetszene, akkor az általad leírt játék nem létezik. Mert már ki kell nyitni a pénztárcát sajnos vagy sem.

2017. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
GTA San Andreas, GTA IV, GTA V.
2017. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Call of duty WW2
2017. máj. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
World of Tanks, egyértelmű. És ez még ingyenes is.
2017. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Brawlhalla
2017. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én a legjobban ezeket ajánlom:

Team Fortress 2

PayDay 2

The Forest

Overwatch

Battlefield 1

Star Wars Battlefront

Garry's Mod

Esetleg Minecraft (nem vagyok egy nagy Minecraftos de azért haverokkal fun tud lenni)


Hát, én ezeket tudom mondani!

2017. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!