Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar LoL-osok?

Magyar LoL-osok?

Figyelt kérdés
Hali! Érdeklődni szeretnék, hogy nálatok mennyire rontják el a meccset a MAGYAR agyhalott játékosok. Low elos vagyok, tehát gyakran találkozom afkokkal, kfejezetten bénákkal. De a magyarok a legosszabbak. Általában nincs semmi logikus lépésük, egyszerűen haszontalanok. Persze, nem azt mondom, hogy én tökéletes vagyok, de ha egy magyar csapatot kapok rankeden Jungle Garen, adc Teemo és mesterség nélküli Lux supporttal, akik 0/7-ben vannak 5 perc után, nem tudok mit mondani. Tényleg a magyarok ennyire buták a többiekhez képest? :/ -.-

2017. ápr. 29. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem nép függő, hanem játékos. Pár éve ugyan ez volt a trend csak a lengyelekkel (viszont voltam egy csapatban plat 1-es lengyellel is, szóval nem ez a mérvadó).


A legtöbb játékos életkora nem lépi át a 20-at (gyakran a 15-öt se), így fogalmazzunk úgy élettapasztalat híján úgy érzik nem szükséges az agy használata, illetve solo-zni akarnak egy csapatjátékot (a LoL meg tipikusan az a játék, amiben egyedül semmire nem mész ,ezért 5v5 és nem 1v1). Nem látják át, ha ez csapatjáték, akkor bizony együtt kell működni másokkal, nem verni a mellüket hogy "de itt most az lesz amit én akarok!" (ez főleg az életkornak és a tapasztalat hiányának köszönhető, no meg egyes szülők hozzáállása is segíti ezt a tévképzetet).

Nem kell félni, az életben ők kapják a legnagyobb x*ros pofonokat. A másik: remélem te a nevedbe nem rakod bele a hun feliratot, mert onnantól kezdve a kisgyerek nem tud angolul, "nédd itt egy magyar, akkor neki tudok pofázni" felállás jön. A tapasztalataim alapján én mindenkinek angolul írok, még a magyarnak is, és ettől kicsit meg szoktak szeppenni, mert hát oda már nyelvtudás is kéne és a ks meg a noob nem kielégítő szókincs.


A legjobb megoldás, ha szerzel egy barátot és duo-zzatok együtt.

Low-eloban a legjobbak az off-tank pusherek, mert ott tényleg magadra számíthatsz és viszlát. Próbálkozz tryndamere, Trundle, xin zhao stb hősökkel.

2017. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!