Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MIért vannak hackerek a...

MIért vannak hackerek a világon (játékokra értem pl. : minecraft, lol, cs:go stb. )?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk teljesen nyilvánvaló, hogy játékokban miért csalnak... Nyerni akarnak minden áron és nem, nem zavarja őket, hogy a győzelem nem volt tisztességes,
2017. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Azok nem hackerek, hanem piti csalók. Nekik ez okoz boldogságot, hogy csalással nyernek, mert önmaguktól nem képesek rá. Nem cserélnék velük. Ha egy társasjátékban mindig hatost dobok, mert jól csalok a kockával, az a győzelem nagyon sekély. Akinek ez elég, az szánni való.
2017. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én meg már egy single-player játékban se szeretek cheat kódokat használni :D
2017. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

a hacker az akit érdekel hogy épül fel egy rendszer/eljárás, meg akarja ismerni és/vagy módosítani szimplán mert érdekli és örömmel tölti el ennek a rendszernek a felismerése. Ilyenek lehetnek pl azok az emberek, akik az antivírusokat fejlesztik, vagy épp a windows rendszer sebezhetőségeit tesztelik és oldják meg, hogy ne lophassák el az adataidat (pl online bankolásnál leemelnék a havi fizetésed meg megtakarításaid, elég problémás lenne).


Ott van a cracker, aki egy olyan hacker, hogy a hozzájutott információk alapján saját, önös céljaira, mások kárára használja fel ezt a tudást (pl biztonsági rések kihasználása). Pl a játékok tört verzióit is cracker csapatok csinálják, nem hackerek, ez már más kategória. Vagy ott vannak a csaló programok/kódok, de akár banki számlák feltörését is ide rakhatjuk, vagy éppen a mobilodat törik fel és a tudtod nélkül bekapcsolják a mikrofont, kamerát, nézik a leütött billentyűidet a gépnél és eladják a felhasználóneveidet meg jelszavaidat, stb.


Aztán ott vannak a csalást alkalmazó játékosok, ők meg a csalók. Ők szimplán végfelhasználói egy-egy programnak, ahogy a legtöbb ember gépén is windows vagy OSx op rendszer van ők csak használják.


Ez 3 teljesen különböző típusú csoport, akkor most kikre is gondoltál?

2017. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én etikus hackerként dolgozom egy cégnek, és ami annyit tesz, hogy csak azt és úgy piszkálom amire írásos felhatalmazást kapok a cégtől és a partnereitől.


amikre te gondolsz gondolom a csalókra vonatkozik. ez esetben:


a legtöbb ember a sikerélmény miatt játszik. én is szeretek játszani, de napi ugye 8-10 óra munka és család/barátok miatt kevés időm jut rá. igazából beletörődtem, hogy már nem vagyok olyan gyors, mint régen, és nincs is annyi időm gyakorolni, hogy valódi sikerélményem legyen. a munka miatt igazából a pénz sem akadály.


én maradtam koca játékos, és inkább csak játszogatok heti 2-3 órát az overwatchal, de van aki annyira kompetitív, vagy a játékban szeretne kompenzálni, hogy számára belefér, hogy megvásárolja a fentebb említett csalásokat, hogy kiélje magát, és sikerélményt szerezzen. tesóm aktívan CS-zik, és néha neki is eldurran az agya. van aki ilyen helyzetben nem csak anyázik egy sort, hanem bekapcsolja a cheat-et és ámokfutásba kezd. velem is előfordult, hogy velem egy elo-n lévő játékos beszólt, hogy miért vagyok ilyen balf###. írtam neki, hogy nincs sok időm gyakorolni a munka miatt, amire csak tovább anyázott, hogy felnőtt létemre miért játszom, a hangja alapján lehetett vagy 12 éves. szóval ennek is megvan a pszichológiája :D

2017. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!