Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban szeretnék segítsége...

Sims 3-ban szeretnék segítséget kérni! Hogyan lehet elhunyt simet feléleszteni?

Figyelt kérdés

A simem meghalt és az alőre a jövöbe kiegíszítőm segítségével plumbotot készítettem és így a halálommal a plumbotom lettem és innentől őt irányítom.

és itt a kérdés: Hogyan tudnám feléleszteni az eredeti valómat?



2017. ápr. 29. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meghalt egy simem az alapjátékban. De abban a háztartásokban voltak más simek is. Egyszer az egyiket hívtál telefonon. Itt eg ajánlatot kaptam hogy ha beviszem a Landgraab Kutatóintézetbe a sírkövét akkor újraélesztik. és szellemként újra irányíthattam, mint egy rendes simet csak szellemként.
2017. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz. Es mikor kaptad a hívást azonnal miután meghalt?
2017. ápr. 29. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sajnos már jó sok játékidő elteltével.
2017. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb mennyi idő pár valós vagy játékbeli óra?
2017. ápr. 29. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát kb. olyan 5-6 óra játékidő lehetett. De ez nem feltétlen attól függ, hanem hogy abba a mentésben már mennyire van előrehaladva a cselekmény.
2017. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Etess a szellemével ambróziát az visszahozza az életbe. Viszont ehhez a megoldáshoz 10. szintű kertészkedés kell az életgyümölcs miatt (ha van világ körül akkor találhatsz is) és főzés is kell max szinten.
2017. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként életgyümölcshöz hogy lehet hozzá jutni?
2017. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Életgyümölcsöt találhatsz piramisokban, de szerezhetsz bolt által adott random küldetések közben is. Viszont a legkönnyebb módszer az, ha elkezdesz a városban mindenféle ismeretlen magot gyűjteni, aztán elülteted és ha szerencsés vagy, talán lesz közte életgyümölcs. ( Az a módszer azért jó, mert így találhatsz más értékes, vagy ritka gyümölcsöket)
2017. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi. A magültetéssel próbálkoztam máskor is de, elég eredménytelenül.
2017. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!