Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dirt 3 Steam-es CD kulcs...

Dirt 3 Steam-es CD kulcs vásárlása?

Figyelt kérdés
A steam-en hol lehet megvenni a dirt 3-at?

2017. ápr. 29. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehol, nemrég lejárt a licensz, és eltávolították az összes áruházból.

G2A-n és hasonló kulcsos oldalakon még akad belőle:

[link]

2017. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs bankkártyám, ezért szoktam paysafe-t venni, de egy ilyen értékű játék miatt nem vennék. Ha esetleg lenne valaki akivel cserélhetnék játékot, úgy értem, hogy egy ugyanolyan értékű játékot vennék, mert steam-en van pénzem de a dirt 3 meg nincs rajta :(
2017. ápr. 29. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Jófogáson van eladó, 1db. Beírod a keresőjébe, hogy Dirt 3 PC, és ott is lesz, 2000 Ft. Más nagyon nem fog működni sajnos, ha nincs bakkártya, vagy nem tudsz PayPal-al fizetni, mert pl. ebay tele van Steam kulccsal. Marad a lemezes verzió.
2017. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: Ha elmúltál 14 éves, ingyenesen nyithatsz OTP Junior bankszámlát, amihez jár egy netes fizetésre alkalmas bankkártya is.
2017. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel a neten akkor simán találhatsz ingyen kulcsot (reddit, steam community hub). Semmi értelme megvenni mert a játékot ingyen osztogatták és sokan szereztek be +1 kulcsot, másrészt pedig alig játsszák és az online része lassan értelmét veszti, így aki eddig tartogatta a kulcsát az most lehet megszabadulni tőle.
2017. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet van Steam - Dirt 3 kulcsom. Most mobilon vagyok, de holnap megnézem.

Esetleg cserélhetünk valami másra. Írj egy privátot majd.

2017. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!