Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow six siege, Blackbeard...

Rainbow six siege, Blackbeard vs Hibana? Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Lassan megvan ismét a 25k és nem tudom eldönteni melyik dlc operátor lenne a legmegfelelőbb.


Eddig meg van a dlc-k közül Cav, Valk, Jackal.

Ezek után melyiket kéne feloldani most? (Alap op-ok mind meg van)


BB a shield miatt jutott eszembe, viszont lassú...

Hibana viszont 3-as speed, ráadásul mintha Thermite és Ash gyereke lenne, ami nagyon jól hangzik *.*


Ti melyiket választanátok?



2017. ápr. 30. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:

BB az egyik legjobb operator, viszont tényleg lassú, az pedig nem az én stílusom.

Hibana OK, de szerintem Thermite sokkal jobb. Arra készülj fel, hogy az egyik legnépszerűbb karakter, rengetegen pickelik, úgyhogy ritkán lesz lehetőséged játszani vele.

2017. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

BB a nerf óta csak profik kezében használható ki,2 golyó és volt shield ,nincs shield. A fegyverei jók, de a gadgetjei nem tesznek hozzá semmit a csapathoz.

Hibana csapatjátékos, a fegyverei nagyon jók (főleg hogy SMG-je van másodlagosnak).


Én Hibanát vettem és nem bántam meg.

2017. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Játék közben találkoztam pár magasabb szintűekkel, őket is megkérdeztem. Mindegyik Hibanát írt, ezért meg is vettem.


Eddig nagyon jó kis kari, a fegyverét Jackal nerf előttijéhez tudnám hasonlítani. Sajnos Jackal is elég hasznavehetetlen lett számomra, mióta nerf-elték a fegyverét, de legalább Hibana az még rendben van..

2017. ápr. 30. 17:57
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Hibana alapvetően minden terepen "használható", azonban BB gadgetje célirányosan pl. csak szűk folyosókon a legeffektívebb, ahol a melletted lévő falak nem átlőhetőek, így kihasználva, hogy csak facetoface tudsz kontaktba kerülni az enemyvel, és azkvázi a kis "szaros" nerfelt pajzs is hatalmas segítség tud lenni, nem egyszer az mentette meg az életem a játékban. Én pl. Club House pályán használom, ha sejtem, hogy lent lesz az enemy, ugyanis aza alagút nem kereszttűzelhető, ergo csakis facetoface kontakt van.

Ott volt már, hogy egymás után 2-3 embert nyírtam ki, szépen lassan tisztítva at alagutat, - persze pajzscserével -.


Ablakon-benézésnél is hasznos lehet a BB, de a hirtelen változó fényviszonyok miatt ott gyorsnak kell lenned, mert ha sokáig tökölsz, akkor hipp-hopp, volt shield, nincs shield.


Sok sikert! :)


Üdv, egy ex-diamondos 204-es PC-s kollega. ;) :)

2017. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Akkor azthiszem ő lesz a következő akit megveszek. Mondjuk egy új védő is elfér majd, de nem tetszik se Echo, se harapószőnyeges csaj.

Üdv, egy szintén pc-s, 82-es ranktalan "zöldfülű" 😅😂

2017. máj. 2. 22:38
 6/7 EnterPrise válasza:
100%

Szia! :)


Hibana egy király kis karakter, és igen, ahogy írtad, Ash és Thermite gyermeke a kis ribi, nagyon OP, de ha jammelve van a falad, amit célzol vele, ba**hatod Tecsör nélkül! :)


BB pedig ahogy írták a srácok, tényleg a fa**agyerekeknek való! :) Megvan mindenem, a team-el szoktunk gyarkorolgatni, hogy kinek mi fekszik! Elég jók vagyunk! 5v5-ben nyírjuk egymást, szépen csináljuk, ajánlom, hogy keress egy magyar Siege csapatot, és lépj be hozzájuk! :)



Üdv. egy 70-es Silver II-es PC-s bácsi! :)

2017. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szívesen, igazán nincs mit! S bár én már nem játszom, Neked sok sikert kívánok! :)


(Exdia voltam)

2017. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!