Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft bonyolult...

A World of Warcraft bonyolult játék?

Figyelt kérdés

Gondolkodom azon hogy elkezdenék vele játszani. Az érdekelne hogy nehéz megtanulni vele játszani.

Teljesen tapasztalatlan vagyok az ilyen fajta játékokban. Megkorra sávszélességű internet kell hozzá?



2017. ápr. 30. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Atlagjatekoskent nem annyira bonyolult. Savszelesseg meg lenyegtelen a jatekoknal, a stabilitas es a valaszido a fontos.
2017. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
guild wars 2 egyszerűbb lenne kezdésnek, de a wowwal is kezdhetsz igazából, ha meggyűlik vele a bajod akkor még mindig megpróbálkozhatsz a gw-vel :) segitek is benne csak irj privit
2017. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

guild wars 2-őt hanyagolni tessen. Dögunalmas combat, semmi jó érzés, amikor valami jó kombót betolsz, mert az égegyadta világon semmi nincs hatással a mobokra.


WoW nem nehéz, teljesen le lett butítva, és nem árt a közepes net legalább. (~15 megás)

2017. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a gw-ben a combat system nem igazán az npckre van kitalálva

pvp,wvw,raid,fractal

"tessen" kipróbálni ezeket azt meglátjuk mennyire unalmas, még a pvp-t megértem ha sokaknak nem tetszik mert 5v5, erősen csapatmunkán alapul ami nem feltétlen megszokott, de ne az open world kis mapozgatást hozzuk már fel témának ha combat systemről van szó:) a mapozgatás direkt ilyen casual, pont ezért jó kezdőknek a játék

2017. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a wow, akár csak bármelyik játék, ha casual szinten játszod nem bonyolult. de amint komolyabb progress a cél, legyen szó pvp-ről vagy raid-elésről, hónapokba kerül, hogy a top-ban legyen valaki. de inkább kerülném a wow-ot, mert szinte garantáltan függővé tesz és belerondít az életbe, minden más játék inkább jó helyette.
2017. máj. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
@4 próbáltam, szar mindenhogy. ;)
2017. máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!