Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlegrounds (PUBG) -hez...

Battlegrounds (PUBG) -hez érkezett már valami frissítés?

Figyelt kérdés

Még nem mertem megvenni a játékot.

Mert jobb gépeken is szaggat és abba reménykedek, hogy végre kijön valami frissítés, hogy gyengébb képeken is elfusson.

A gépem: 8 RAM, i3 4330, 750 Ti. Ezen mennyire zörögne?



2017. máj. 2. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az áruházi oldalán írja ha kijött valami. Ugyanott az értékelésben láthatod hogy kinek milyen baja van még vele.
2017. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a Battle Royale játékok csak pár hónapig pörögnek, aztán az emberek átváltanak egy újabbra. Emlékszem, mikor még mindenki a DayZ-t nyomta, aztán jött a Culling, aztán a H1Z1, most a PUBG, és lefogadom, hogy jövőre jön a következő trónfosztó. Szerintem borzalmasan primitív az összes, de valamiért mégis megőrülnek értük az emberek.
2017. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kerdezo.

A válasz arra hogy a te gépeden hogy menne arra csak annyit tudok irni hogy nekem egy intel core i7 6700 am van . Gpu:gtx960 4gb os, es 8gb ram. Ultra elsimitas es latotavval jatszok. A tobbi beallitas low es medium es igy van meg a fix 30 neha 60fps em.

2017. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!