Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a csomag mit tartalmazhat?

Ez a csomag mit tartalmazhat?

Figyelt kérdés

Az amazonról akarok rendelni egy dishonored 2 collectors editiont de nem tudom pontosan mi is van a csomagba.


[link]


az utlosó lenne az (EUR 51,24 Used - Like New)


most ebbe benne van a játék is vagy csak a maszk? mert semmi infó nincs róla csak azt hogy jó állapotú



2017. máj. 3. 11:41
 1/2 A kérdező kommentje:
próbáltam webfordítóval fordítani de attól nem lettem okosabb mert értelmetlen dolgokat fordít
2017. máj. 3. 11:42
 2/2 anonim ***** válasza:

a collector edition (gyűjtői verzió) tartalmazza az alap játékot díszdobozban, illetve szobrot, 3D nyomtatott figurát, posztert stb-t is bepakolnak mellé.


Egyéb iránt ha rázoomolsz a képre bal fent, le is írja mi a van a csomagban, ott áll feketén-fehéren, digitális verziója a dishonored 2 játéknak (gondolom steamen tudod beváltani).

2017. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!