Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek League of Legendsb...

Szerintetek League of Legendsben jó párosítás Teemo és Lulu duó topra?

Figyelt kérdés

Már régóta így játszok a barátommal ebben a felállásban

nekem őszintén szólva be jön. De hallottam már olyat is hogy ez egy ritka rossz párosítás.



2017. máj. 4. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A top az solo lane.
2017. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában igen solo, de nem mindig, és ellenünk is mindig 2-en jönnek (sőt néha 3-an!).
2017. máj. 5. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

1. top az általában solo lane, mivel jungler sokat segíthet a játékban.

2. kaptok 2 off tank squishy ellenfelet, mint jax meg xin rád ugrik mindkettő hamar vége a dalnak. Persze könnyedben még elmennek az ilyen felállások, akár jó is lehet, de 30-as szinten, ahol már van full rune page, komplett skill fa stb, elég jól le lehet verni egy ilyen troll duo-t.

Ötletesnek ötletes, de ha ellenfélként kaptok 2 olyan játékost (mert ők se akarnak jungle-zni) akik jól játszanak, pl Irelia - riven), akkor annyi.

2017. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nem örökké gondoltam ezt a felállást. Csak addig még nem lesz valami jobb ötlet. egyébként volt már ellenünk Irelia is, és Riven is többször, de nem volt probléma.
2017. máj. 5. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1v2-nél aki ráadásul melee vicc is lenne ha gond lenne :D

De itt most a magasabb fiók szintről beszéltem, a rúnák sokat dobnak mindenhol, ha jól van összerakva, mellé nem árt tudni használni is az adott hőst.

Láttam én már bűn rossz Teemo-t is amit mundoval vertem miden, meg jót is, amit nehéz volt elkapni.

2017. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy magas szinten sem igaz, hogy 2 bruiser elveri ezt a duo-t, Teemo és Lulu úgy le poke-ol egy meele duo-t, mint annak a rendje. Ez most ugyan olyan, mintha bot-ra vinnél 2 meele champet, persze, meg lehet nyerni, de azért ha tud játszani, a Ranger mindig előnyben van meele ellen.
2017. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!