Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta online permabant kaptam?...

Gta online permabant kaptam? Már soha többé nem lesz unbannolva?

Figyelt kérdés

Csaltam gta online-ba szóval nem mondom hogy ok nélkül kaptam, beismerem, de k#rva nehéz pénzt szerezni csalás nélkül, kb évekig kéne játszani meg gyüjteni hogy megvegyed a legjobb luxuskocsikat meg meg ingatlanokat meg stb. Na mindegy akármilyen módon fogok tudni még játszani vele?

újat nem fogok vennni, rossz hogy megvettem 15k ért és ennyi volt, de eret nem fogok vágni.



#hacker #online #GTA #Rockstar #cheat #ban #permamently #banning
2017. máj. 4. 22:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem arra használtam a cheatet hogy god mod ban, végtelen lőszerrel agyon lőjjek mindenkit, csakarra hogy droglaborokat tudjak venni
2017. máj. 4. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi, vedd tanulopenznek.
2017. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A perma véglegest jelent. A legdrágább dolgok amúgy pont azoknak vannak akik évek óta játszanak, mert ezzel tartják fenn az érdeklődést. Ha mindent elérsz a játékban és nincs új célod amiért küzdhetsz akkor rá fogsz unni és abbahagyod egy idő után. Az ilyen játékosoknak vannak a millió dolláros tárgyak, hogy maradjanak még játszani.
2017. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják feloldalni, megérdemled. A legdrágább cuccok nem azért vannak, hogy pillanatok alatt bármiféle erőlködés nélkül meg tud vásárolni. Azokért bizony kőkeményen meg kell dolgozni.
2017. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!