Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gta 5-ben hogy kell ruhát...

A gta 5-ben hogy kell ruhát venni? Mert a térképen nem jelöl ki sehol olyan boltot.

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 08:42
 1/8 anonim válasza:
A városba vannak boltok. A térképnek is jeleznie kell, kis pólóval jelöli, de, ha nincs meg, akkor ülj be egy taxiba és a taxiba válogass a helyek között, ahová a taxis vihet és ott lesz ruhabolt is a választható úti célok között. De minden boltot nem fogsz tudni taxival felkeresni, mert a taxi se visz bárhova, hanem, ha egyik ruhaboltba elmész és kiszállsz a taxiból, akkor fütyülj a taxisnak, hogy várjon egy kicsit, közbe megnézed, hogy milyen az a bolt, aztán, ha másik boltba akarsz menni, akkor kiválasztasz másikat miután a taxiba vissza ülsz. Nekem amúgy a kedvencem a GTA-ban, amikor macskákat ölhetek, meg amikor vonatra felugrok, vagy vonat elé megyek, hogy elcsapjon, beülök egy kocsiba és ráhajtok í sínekre.
2017. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: "Nekem amúgy a kedvencem a GTA-ban, amikor macskákat ölhetek, meg amikor vonatra felugrok, vagy vonat elé megyek, hogy elcsapjon, beülök egy kocsiba és ráhajtok í sínekre."

Ez a világ megérett a pusztulásra.

2017. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kedves 2-es válaszoló, csak úgy közlöm, hogy a GTA-ba, meg egyéb játékokba rendszeresen öltem másokat, GTA 5-ben meg bozótvágóval szoktam macskát ölni, de a valóságba nem csinálok ilyet. Ez egy játék. A valóságba öngyilkos se lettem, a GTA 4-be viszont rendszeresen hajtottam végre öngyilkos merényleteket. Amúgy a világ tényleg megérett a pusztulásra, csak nem miattam. Én a való életbe senkit se bántok. A játékba viszont szeretek ölni, lopni, verekedni.
2017. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehol nem írta hogy emberekről van szó, külön leírta hogy melyik játékon belül, és csak a játékban. Viszont kétszer is leírta hogy ilyet a valóságban nem csinál/csinálna.


Felesleges volt belekötni.

2017. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor mindenki a küldetés erejéig lesz badboy, utána nagymamákat segít át a zebrán, megengedett sebességgel közlekedik, és egy fegyver sincs nála, a lopott pénzt is visszaadja. Értem.
2017. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Szóval akkor mindenki a küldetés erejéig lesz badboy, utána nagymamákat segít át a zebrán, megengedett sebességgel közlekedik, és egy fegyver sincs nála, a lopott pénzt is visszaadja. Értem."


Ez azért nem teljesen igaz, de annyi igaz belőle, hogy csak a GTA-ban lopok, ölök, k.u.r.v.á.z.o.k, verekedek. Az viszont nem igaz, hogy mamákat segítek át az utcán, mert nem szoktam segíteni, elég magamnak való vagyok, továbbá nincs autóm, meg nem szoktam autót lopni, csak busszal, vonattal közlekedek, tehát igen a sebességhatárokat betartom, már amennyire a buszsofőr betartja. XD Ezen kívül tényleg nincs fegyverem a valóságban, a lopott pénzt meg nem adom vissza, mert nincs nálam lopott pénz, mert becsületes vagyok, nem lopok.

2017. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Akkor maradjon privátban és ne vond bele a közönséget. Itt arra válaszolnak ami le van írva a kérdés alatt, míg te be nem hoztad a privát beszélgetés válaszát ide, megint feleslegesen és csak vitát generálva.


Arról nem is beszélve hogy szegény kérdező csak azt akarta tudni hogy hol/hogy kell ruhát venni, nem két másik ember vitáját és személyeskedését arról hogy mit csinál a játékban.

2017. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de megnéztem és sehol nem jelöl ki semmit a taxiba sem.
2017. máj. 6. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!