Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a Lolt amikor letöltöm? Valki segítene?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az oldalról, futtattam meg minden elvileg le is jött szépen de amikor megpróbálom elindítani eleinte valami hibaüzenetet adott fel , most már azt sem csak simán kiadja a logót aztán nem történik semmi. Nem hiszem,hogy a géppel lenne baj 2017-es laptop i5-ös procival.

2017. máj. 6. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kriss06 válasza:

"valami hibaüzenetet adott fel" na ez az a pont, ahol az informatikus tökön szúrja önmagát. Kifejezetten hasznos lenne egy ennél pontosabban a hiba leírás. Mi van az üzenetbe írva (esetleg egy print screen)? Pontosan mikor mikor áll meg a történet még a telepítő áll le, vagy már a kliens fagy le amikor patchelene, vagy amikor bejelentkezel, vagy amikor elindulna meccs?

Ennyi infóval ez így vakon lövöldözés, de jellemzően: a vírusirtó vagy windows tűzfal / defender tiltja le, de az is lehet, hogy a hálózati gond van, vagy valamilyen graf driver nem stimmel. De lehet az 1000 másik ok is amit a support oldalon felsorolnak.

2017. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!