Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of tanks E100 jó tank?

Word of tanks E100 jó tank?

Figyelt kérdés
Tudom most írhatjátok hogy nézzem meg az adatokat hasonlítsam össze stb. de én adok a véleményetekre.Most jutottam odáig hogy legyem 10es tankom és érdekelne mire számítsak

2017. máj. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy ideje.De nem tartozik a kedvenceim közé.

Nagy brutális átlőhetetlennek tűnik, de azon a szinten már mindenki tudja hol vannak a gyenge pontjai.

Az ágyúja páncélátütése meg elég gyengécske.Goldal használni meg piszok drága mulatság.Ha kisebb szintűek közé dob,ott lehet vele jókat aprítani.De az ritka.


A Maus-tól szerint használhatóbb tank.

2017. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Forgatni, forgatni, forgatni. Ez kell ahhoz, hogy ne kapja szét bármi szemből. Mellé még a hasát rejteni kell. Sidesracpe-ben erős, széles lánctalp, vastag, üreges, gömbölyű oldalpáncél. A tornyát is egyfolytában forgatni, mozgatni kell, illetve ferdén tartani, csak a lövés idejére szabad az ellenfél felé fordítani, mert a 300+ átütésű prémiumlőszerek, meg a T10-es TD-k alaplőszerei simán beütik.

Érdemes mindhárom lőszerből vinni, az alap bőven elegendő a gyengén páncélozott tankok ellen (meg az IS-7 oldala is szereti a 150mm-es AP-t), de kell a prém is a mozgó bunkerek miatt, hiszen azokkal szemtől szemben kell harcolni. Repesz szintén jól jön, hulldownban lévő tankok tornyát megkínálod vele, kap 3-400 sebzést. Még eljátszod egyszer-kétszer, és az illető megfontolja a visszavonulás lehetőségét.

Ja, és a 150-es löveget ki kell fejleszteni, 64k xp ha jól emlékszem. Én 30k xp-t kiszenvedtem a 128-assal (E-75-ön sem szerettem azt a löveget, itt meg már egyenesen fájdalmas volt), aztán feladtam, és kiegészítettem free xp-vel.

Jó tank az E-100, de nem bolondbiztos, nagyon észnél kell lenni vele.

2017. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan és nekem tetszik. A penje picit kevés a heatnek meg megvannak a saját betegségei de ettől még használható. Ha egy kevés gold lőszert engedélyezek magamnak és nem cseszem el a lövéseket akkor sebzésem is elég szép lesz és megesik hogy ráfizetés nélkül megúszom a csatákat.


Távolra viszont csak repesszel éri meg lövöldözni. Mert ha a goldot a földbe adagolod akkor az drága buli lesz. A sima AP meg szinte semmit sem képes belőni nagyobb távolságban és úgyszintén drága buli lesz.

2017. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!