Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 világaitokrol irnatok...

Sims 3 világaitokrol irnatok nekem? Milyen haztartasaitok vannak? En unom a sajatjaimat mar es szeretnek inspiralodni

Figyelt kérdés

Nekem megvan az osszes kiegeszitolemez, es nagy simses vagyok. Legyszives irjatok le a kedvenc haztartasaitokat Sims3-bol :) ezek az en kedvenceim:


- egy vilagutazo csajjal vagyok az egyik vilagomban, aki nagyon szeret utazgatni es lenyugozi Shang Simla kulturaja. :) a vizumszintje mar 8-as, es amikor csak teheti Shang Simlaban van, es a botanikuskertekben festeget, olvasgat, irogat regenyeket.

- egy masik vilagomban lovakkal foglalkozok. Csak egy csajjal vagyok, es motherlode koddal van penzem amibol lovat veszek a lovassport kozpontban. Rossz tulajdonsagu lovakat veszek es sok meloval atnevelem oket jo tulajdonsaguakka, plusz feltornaszom a jartassagai szintjet. Igy a rossz lovakbol jok lesznek, es dragabban el tudom oket adni. Nalam mindig cserelodnek a lovak, es allandoan 6 lovam van.

- Monte Vista falujaban egy szorgalmas kertesz lany es az ikertesoja egesz nap a kertet muvelik, es a kornyekbeli boltoknak szallitanak gyumolcsot es zoldsegeket, es foznek egy etteremben. Szabadidejuket kerteszkedessel, fozessel, festessel es lovaglassal toltik, mivel van ket szep lovuk. :)

- Isla Paradjsoban egy halaszember es a fia el egy molon allo hazban. Kenyeruket horgaszattal, tengeralatti buvarkodassal toltik.

- Midnight Hollowban egy tunder vagyok.

- Isla Paradisoban van egy lany aki az egyetemen el jelenleg. Nagy bulis, eleg laza, flörtöl ossze vissza, graffitizik a varodban meg ilyenek. Tobbszor kerult rendorsegi ugyekbe, mivel eleg szabadszellemu... alig varja hogy ujra lathassa a lovat, akit kenytelen volt otthonhagyni... :(


Bocsi hogy hosszu lett... varom a ti simsvilagaitok leirasait :) ;)



2017. máj. 8. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem anno olyan volt hogy (Szintén összes kieggel):

Volt egy csávó. Robotépítésre mentem rá már a legelején És azt kimaxoltam. Építettem vele 3 robotot abból egy a "Komornyik robot" ő takarított többnyire.

A másik kettő önjavító napelemes robotok voltak tehát ha a szabadban voltak akkor nonstop bírták a munkát. Ezekben kertész chip is volt a szigetvilág kieg ad a játékhoz egy nagyon értékes kakaó (vagy kávé nem emlékszem) babot amit nagy mennyiségben termesztetettem velük Ez olyan tempóban termelte a pénzt hogy kb napi 20.000-50.000 simoleon bejött. A pénz nem volt gond többé egy nagy palotát építettem neki és a feleségének. Nagy világjáró volt egy nagy irodája volt a csávónak ami egyben egy magánmúzeum is elég sok külföldi kacattal. Emellett Kínában tartott egy szeretőt is. Igazából annyi pénzt termeltek a robotok hogy a várost felvásároltam már a végére :D

2017. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!