Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt írja ki a CS:GO amikor el...

Azt írja ki a CS:GO amikor el akarok indítani egy meccset, hogy: A VAC nem tudta ellenőrizni a játékmenetedet. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni az esetről, hogy a játékot Steamen vettem teljesen legálisan, feltettem a gépre és ezt írja ki, amikor el akarok indítani egy online meccset. Mit tegyek? Tudom, hogy a VAC alapvetően a Valve Anti Cheat rövidítése, tehát elvileg valami Cheateléssel kapcsolatos problémának kéne lennie, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem található a gépemen ilyesmi (csak torrentes játékok és egy-két [torrentes GTA V-höz] mod). Nem tudom mi tévő legyek minden lehetséges opciót kipróbáltam, tűzfal res., wifi res., gép res., tűzfalon a CS:GO engedélyezésének minden változatát kipróbáltam. Kérlek segítsetek!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. máj. 9. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
ezért nem kell csalni
2017. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán elolvastad az egész kérdést?
2017. máj. 9. 21:58
 3/12 anonim válasza:
100%

nem ban, ismertebb hiba a CS:GO-val, nem gyakori, de annyira nem is ritka

lépj ki a Steam fiókodból és lépj vissza, ha nem segít akkor ellenőriztesd a steamel a fájlait

https://www.youtube.com/watch?v=4PZng5vj9ic

https://www.youtube.com/watch?v=UC1uPtCucOs

ha ez se segít, akkor töröld le a játékot és telepítsd újra

ha ez sem segít akkor passz, írj a steam ügyfélszolgálatának

2017. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Errol asszem q koeiak írt valami cikket. Megsérült két fájl a frissítésnél. Rakd újra az egészet, bállításokat írd ki valahova.
2017. máj. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Újra raktam és nem ment.
2017. máj. 28. 12:28
 6/12 EgoniX2002 válasza:
100%

Ugyanez... Ma dél körül akartam menni egy mm-et rányomtam, hogy indítás és ugyanezt írja ki!

Nem tudom mi a probléma, nem VAC ban az biztos, mert én se csalok, soha nem is szeretnék.

Valószínűleg ebből nekem gép újrarakás lesz, úgyis full vírus... Ha megoldódott gép újrarakással írok majd!

Windows 7 PRO!

2017. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 EgoniX2002 válasza:
92%

őőőőőőőő nekem megoldódott magától.. ujúratelepítés előtt mondom megpróbálom még 1x és jó lett..

Valszleg valami bugg volt vagy nemtudom, de nekem magától megoldódott

2017. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

nekem is ezt írja! ma délután még semmi nem volt, most este viszont már szar....

viszont közben nálam használta más is a gépet (bátyám) és a nettel állítgatott valamit...

nem lehetséges h köze van a kettőnek? nem lehet hogy azért írja ezt mert rejtett IPm lett vagy ilyesmi? mármint régen is csinálta sokszor hogy folyamatosan változó IPt állít....sosem értettem hogy miért jó...

szóval? szerintetek?

2017. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elvileg nekem nem rejtett az IP-m. Nem értem, már újra is raktam a játékot, de nem ment...


Egyébként azon azért látszik, hogy milyen fas*a a Valve Anti Cheat, hogy én felraktam a CS:GO-t a régi gépemre, ott meg nem bezzeg elindul! Pedig azon aztán van Cheat Engine, meg minden, elvileg tiltott program (a VAC számára).

Ez a gép meg patyolat tiszta 100% legális azt' itt meg nem megy...

2017. jún. 1. 18:56
 10/12 mokusmazsola válasza:
Én kiléptem, és vissza a fiókomba, és megoldódott a probléma
2017. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!