Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik Magyarországon műanyag...

Létezik Magyarországon műanyag bumerángot gyártó cég? Nagy mennyiségben szeretnék egyedi bumerángot és ha lehet közveten a gyártótól.

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

stb stb.

2017. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a fröccsöntés és a bumeráng gyártás nem ekvivalens


a bumeráng alakját én nem tudom megadni, lehet hogy szabadalom is véd bizonyos fajtákat, súly, minőség, stb. nem mindegy, ezek a fröccsöntők gondolom akkor csinálják meg, amit kérsz, ha tudod pontosan megadni mit akarsz

2017. máj. 10. 20:42
 3/4 A kérdező kommentje:
ja, és ezeknélk a cégeknél a nagy mennyiség kb. 10000-nél kezddik, de amikor én nagy mennyiséget mondok, akkor kb. 100-ra gondolok, ami egy bumeránggyártó cégnél lehet egy nagy rendelés, hiszen ugyanolyant máshova is el tudnak adni, legfeljebb a színezés egyedi
2017. máj. 10. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:

fröccsöntésnél is megadhatod az eljárást, hogyan akarod, polimereknél is van rugalmasabb, szilárdabb, de lehet bele szén szálat is rakni, vagy épp egy fix rugalmas acélszálat körbefuttatni műanyaggal, tehát így túl tág a fogalmad hogy bumeráng.


A másik, minden gyártónak PONTOS terv kell arról, mit akarsz gyártatni (minimum CAD, de inkább pro inventor, engineer-ben tervezve, dxf és hasonló fájlformátumok).


Először csinálj egy méretpontos tervet, hogy te ezt akarod, utána lehet tovább menni.

2017. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!