Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem volt jobb a...

Csak szerintem volt jobb a Sims2, mint a Sims3?

Figyelt kérdés
Nekem annyira nem nyerte el a tetszésem a sims3, nem tudom ti, hogy vagytok vele. Az időt abszolút nem lehetettet benne nekem pörgetni még, ha a maximumon volt még akkor is is lassan ment. Rengeteget kellett az emberkéim vágyaival törődni... egyszerűen nem tudtam kiélvezni a játékot. Ti nektek, hogy tetszik miért jobb/rosszabb, mint a sim2 ?
2010. máj. 16. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tettszik a Sims 2, a sims 3-nak is vannak pozitívumai, például a nyitott szomszédság, kalandos játékmenet, és hogy szabadon színezhetünk mindent át. De sajna a simek olyan gyatra rondák hogy az nem igaz...A családkészítőbe még oké, ott még aranyosak a csillogó szemeikkel, de mihelyt elkezdek játszani velük, borzalmas rondák lesznek:D:D
2010. máj. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veletek. Én is valami nagy durranásra számítottam a kettes után, erre egy ilyen játékot kaptunk. Nekem is a simek egyáltalán nem tetszenek a hörcsögpofájukkal, azon nagyon kiakadtam amikor megláttam őket.
2010. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mivel nem játszottam a 2-vel, de a 3al elég sokat már így nincs semmi problémám vele :)
2010. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én még valahogy elviseltem őket, de engem az idő lassúsága nagyon zavart ! Nektek lehetett normálisan pörgetni ?
2010. máj. 16. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az valami hiba, de a patch-ok kijavítják:)
2010. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
sztem csak kikell várni amíg lesz a 3hoz is elég kiegészítő:D
2010. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hamarkodd el, a Sims 2-nek volt egy rakás kiegészítője a sims 3-nak még csak alig van 2ő még lesz pár biztos :) remélem lesznek állatok is :D Amúgy nekem nagyon bejön. Az a sokkal jobb hogy bárhova el mehetsz, ez mindent felől múl. Egy picit idegesítő hogy lassan telik az idő de meg lehet szokni.
2010. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem normálisan megy az idő,nem lassú.A grafikája úgy ahogy van rossz,rondák az emberek,a tájak,stb.Viszont jó,hogy nyitott a szomszédság,és nem kell egy évet várnom arra,hogy betöltsön(a sims2 örökké lassan töltött,és szinte másból sem állt a játék).Szerintem a 3 jobb,bár a grafika lehetne jobb.
2010. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, szerintem is annyira lassú lefolyású a játék, hogy élvezhetetlen. Amúgy is a munkához, már feladatokat is kellett csinálni, sokat és nem tudtál semmit sem tenni. Voltak üresjáratok is, amikor már nem tudsz mit csinálni, mert nem fogynak olyan gyorsan a szükségleteik a simeknek.
2010. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hali én nem tudjátok, hogy honnan szerethetném meg az a javító patch-t ? Nagyon lassú és elegem van belőle, szeretném gyorsítani ! Köszi a segítséget !
2010. jún. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!