Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Prey hez hasonló...

Milyen Prey hez hasonló játékok vannak?

Figyelt kérdés
System Shock, Bioshock, Deus Ex, Dishonored megvan, ezeken kívül mit érdemes megnézni? Scifi horror érdekel elsősorban, de nem válogatok.
2017. máj. 11. 00:39
 1/10 anonim válasza:

Dead Space

Doom

2017. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Half life 2
2017. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
alien isolation
2017. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden említett játék teljesen lineáris, játékmenetben egyáltalán nem hasonlítanak a Prey hez. :\
2017. máj. 12. 06:03
 5/10 anonim ***** válasza:
na mert a System Shock és Bioshock nem az? Alien és Half life és Bioshock van hozzá a legközelebb, attól hogy úgy van megcsinálva a Prey hogy fel le liftezz és egyik szobából a másikba menj egyáltalán nem szabadabb mint az Alien ahol ugyanezt csinálod
2017. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és a Half life hasonlít az említett játékok közül a legjobban a játékmenethez, még a mimic is hasonlít, logikai játékmenetben is
2017. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy nem játszottál a prey el, vagy kb 20 perc után írtad a véleményed. Összehasonlíthatatlanul szabadabb bármelyik említett játéknál, mind sztoriban mind játékmenetben. A half life, alien isolation, doom, dead space nem is értem hogy jön ide, mindegyik teljesen lineáris, minden pályának van eleje közepe vége, követed a nyilat, megölsz mindenkit és ennyi, jön a következő pálya, a prey(és azok amiket a leírásban említettem) teljesen másképp működik, a játék leírja milyen lehetőségeid vannak aztán azt csinálsz amit akarsz, úgy oldasz meg bármilyen helyzetet ahogy akarsz. 4x játszottam újra eddig, mind a 4 alkalommal rengeteg újdonságba botlottam, teljesen más élményt kaptam attól függően hogy épp hogy alakítottam a dolgokat. Ha majd Alyx arcába beleerszthetek egy tárat és erre a játék nem annyival reagál hogy game over akkor majd beszélhetünk arról hogy "csak a liftezésben tér el". ;)
2017. máj. 12. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
akkor játszd még újra 1000x ha ennyire belevagy b.zulva
2017. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Space Hulk Death Wing, ott kapsz 1 feladatot aztán úgy jutsz oda meg úgy csinálod meg ahogy akarod.
2017. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Aelyon ***** válasza:
Deus Ex, Deus Ex: Human Revolution, Deus Ex: Mankind Divided (ezek egy picit szabadabbak is talán, nagyobb open world területek vannak benne), Bioshock, System Shock 2, E.Y.E Divine Cybermancy, Dishonored 1-2
2017. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!