Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan játékot mondani,...

Tudtok olyan játékot mondani, ami teljesen beszippant és nem tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés
Rég játszottam olyan játékkal, ami igazán lekötött, és nem csak céltalan öldöklés, lövöldözés, vagy épp a gázpedál nyomása volt a lényeg. Szóval a játékélmény és a történet lenne számomra a fontos, de a grafika se mellékes hogy jó legyen. Remélem tudtok néhány ilyen játékot ajánlani, nagyon megköszönném :)
2017. máj. 12. 19:13
1 2
 1/14 anonim válasza:

Witcher sorozat

Far Cry játékok

2017. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból nekem az open world játékok jöttek be. Imádom az RTS-eket is (Total War, AoE3, CnC3 stb.), de a történelmi RTS-nél amikor elrugaszkodik a valóságtól (pl. Medieval 2-ben az oroszokkal a spanyol fővárost ostromolom), akkor kezdem elveszíteni az érdeklődést és inkább csak muszájból nyomom végig.

Atmoszféráját tekintve tetszett a Sniper Elite 2-3, de nincs ideje beszippantani, mert rövid.

Open worldből végigment az AC 3-4, mindkettő nagyon tetszett, történet szempontjából a 4 jobb, korszakra nézve viszont a 3 jobban bejött.

Ami viszont hatalmas, monumentális (es egyéb jelzők) és két pillanat alatt magába szívott, az a TES: Skyrim. Hatalmas pálya, szerteágazó küldetések, embertelen játékidő, jó storyline és a grafika sem rossz, bár nem extra (nekem gyenge gépem van úgyhogy csak Mediumra van feltéve). A Skyrim nekem az első volt a TES sorozatból, ha nem lenne benne így is 5 hónapon keresztül napi 2-3-4 óra játék, akkor bármikor újrakezdeném, de így még hegyekben áll a felfedeznivaló... szóval ajánlom.

2017. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden ember más, így nehéz tanácsot adni. A tizenéves ismerőseim gyakorlatilag kizárólag három játékkal játszanak: LoL, CS:GO, Playerunknown's Battlegrounds. Engem a világból ki lehetne kergetni velük, ők meg több száz órát belepakolnak ezekbe.
2017. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon emberfüggő. Én pl. elkezdtem a FarCry 3-at vagy 5x, de 2 óra után mindig letöröltem, egyszerűen nem tetszik.
2017. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé emberfüggő valóban. A felsorolt játékokat én is mind szeretem. A CS:GO, LOL és társai engem sem kötnek le igazán, próbáltam a LOL-t, de nem az én világom. Számomra igazából sok műfajból van kedvencem. A Maffia 3, Madmax nagyon megfogott és nem bÍrtam lerakni, ha már az open world-ről van szó. A The Surge most az a játék ami eléggé lekötött, de már kijátszottam azt is :D Szóval igazából bármilyen műfaj jöhet, ezért is tettem fel a kérdést, hogy titeket mi kötött le igazán. Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még :)
2017. máj. 31. 20:01
 6/14 markus41 válasza:
UNCHARTED 1 2 3 4, Clash Royale, Leauge of Legends
2017. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Heló!

Nem tudom hogy még aktuális-e a kérdés de én pl. nemrég próbáltam ki a The Witness nevű játékot. Az teljes mértékben egy logikai és kaland játék.

Ha érdekel akkor nézz utána mert tényleg nagyon jó (engem nagyon beszippantott) és most akciós Steam-en.

2017. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az összes Bioshock
2017. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen aktuális, ez mindig az :D Uncharted kilőve, nincs konzolom, bár az valóban jó játéknak tűnik. A fitness-t próbáltam és játszottam rajta pár órát, de nem kötött le igazán :/ Bioshock alapmű szerintem, megvolt minden rész :D
2017. júl. 6. 20:40
 10/14 anonim ***** válasza:
South park stick of truth
2017. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!