Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretném venni ezt a...

Meg szeretném venni ezt a terméket, és hát kicsit félek, mivel hogy én Budapesten lakom, ezért meg kell kérnem arra, hogy postázza el nekem az összeg átutalása után. Ez elég sok pénz, és mi van ha átver? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Gyakori nem engedi a linket, ezért beírtam egy szóközt)

ht tps://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Nintendo_3DS_XL_4gb___4_jatek___tok_65569836. htm


2017. máj. 14. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

gas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Nintendo_3DS_XL_4gb___4_jatek___tok_65569836.html


tegyél bele egy enter-t akkor engedni fogja.

Ha átver fel lehet jelenteni rendőrségen, bár nem hiszem, hogy ez az 1500 ft lenne a gond. Én rengetegszer vásároltam nagyobb összegben is (pl videokártyám 170 ezer volt :D ) előre utalva, semmi gond nem volt vele.


Ha van valami értékelési rendszer, akkor nézd meg hogy áll (mennyire megbízható). Én pl hardver aprónál többségében olyanoktól vásárolok akiknek legalább 100+a van, az alatt elővigyázatos vagyok.

2017. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az egy hirdetése. Ezért tartok tőle.
2017. máj. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!