Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lehetne a...

Szerintetek milyen lehetne a Bully 2?

Figyelt kérdés

szóval tavaly nyáron végigjátszottam a Bully-t és imádtam minden percét

azóta sokszor elgondolkozok azon milyen lenne egy folytatás ha csinálna végre egyet a R* Games

szerintem az alapkoncepció maradhatna, csak középiskolából át kéne helyezni egyetemre

a főszereplő ugyanúgy lehetne Jimmy Hopkins

és mivel egyetemen lennénk, már nem csak bicikli és gördeszka lenne a hosszútávon közlekedési forma hanem motor és/vagy autó, emellett nyilván a lányokkal sem csak csókolózni lehetne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

illetve lehetnének olyan mellékküldetések hogy be kell törni egy tanár irodájába és ellopni másoknak a vizsgakérdéseket



2017. máj. 17. 02:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nem rossz elképzelés egy idősebb Jimmy Hopkins

meg akkor lehetne egy kapcsolatrendszer is a játékban, mint a SoM féle Nemesis-rendszer, azaz lenne egy ranglista és attól függően kivel vagy jóban, kinek segítesz, kivel randizol azzal irányítani tudod a ranglistában alattatok elhelyezkedő embereket (ha sokat segítesz a focicsapat kapitányának például az említett vizsgakérdések megszerzésével utána az egész focicsapatot ráveheted hogy mondjuk fenyítsék be XY-t, ezzel egy másik embernek segítve) - szóval már nem egy történetszálon futna a klikkesedés, hogy az elején mindenki rühell a végén mindenki a barátod, hanem át kell gondolni kiknek segítesz

2017. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Igazából el lehetne húzni a sorozatot az öregek otthonáig.
2017. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy az sem hangzik olyan rosszul, gyógyszert kellene lopni másoknak, gokart helyett pedig tolószékes verseny lenne
2017. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!