Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vásároljak a...

Milyen játékot vásároljak a 10 éves keresztfiamnak szülinapjára, amivel a 3 éves öccsével is tudna játszani?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lego játék, Rayman, autós játék...
2017. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen koromban ezeket szerettem:

Lego (mondjuk a 3 éves ezeket a darabkákat benyelheti... De a nagyobb méretű Duplot sose szerettem, olyan gagyi, szóval az meg valószínűleg a 10 évesnek nem tetszik majd.)

Kisautók (itt érdemes megtudakolni, hogy milyen méretarányúak vannak már neki, ha vannak, és szereti őket, mert ha mondjuk neki csak 1:64-esek vannak, akkor ha te veszel egy 1:43-ast, azt nem tudja a többivel versenyeztetni, és az nem fáin.)

Gumi dinók (Ezeket imádtam nagyon. Sajnos manapság már horribilis áron kaphatóak, én is kinéztem most egy zöld T-Rexet, baromi jól néz ki, de 6000 ft azért egy kicsit sok érte.)

2017. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legora nem igazán gondoltam mivel sok építős játékuk van. Inkább autósra...

Ja és a dinókat én is imádtam! :)

Köszönöm szépen a segítséget!

2017. máj. 17. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jenga!


de nem biztos, hogy örülni fog a 10éves, ha olyan szülinapi ajándékot kap, ami a kicsinek is jó/való/vele együtt játszható. Ez az ő szülinapja, az ajándék az övé... had legyen az ő döntése, hogy együtt játszik-e majd a tesóval (ha nem most, majd 1-2 év múlva).


Ezt figyelembe véve valami klassz szivacslövőt, vagy vizipisztolyt (meg van az, ami a kis vízgolyókat lövi) vennék. Persze, ha van udvar. Esetleg mobil focikaput, kosárpalánkot, vagy csak szimplán egy jó focilabdát, tollaskészletet... ezeket tudja majd a kicsi is használni.

2017. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem hogy mit szeretne ajándékba és ő mondta, hogy olyat amivel együtt tudnak játszani az öccsével.


Amúgy jók az ötletek, tetszik! :)

2017. máj. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!