Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot Blitzben hogyan tudom...

Wot Blitzben hogyan tudom egyedül lehozni a meccset? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olyan csapatba szoktam kerülni szinte mindig akik vagy "AFK-olnak" vagy direkt hátráltatják a többi játékost. Nekem szinte mindig van 1800-3000 közötti dmg-em tier 6-ban. Top dmg-em van a csapatban, de a második top dmg-előnek csak 500 vagy az alatti van.... És még szinte mindig van 2-3 játékos akinek 0dmg-e van a meccs végére. Ellenségnél persze mindenkinek van 1000-2000 feletti dmg-e. Én általában utolsóként halok meg, mert a többi játékos egyedül kimennek 2-3 ellen (vagy akár van aki egyedül kimegy 7 ellen) Én próbálok segíteni de mindenkinek nem tudok... Ezzel a kérdéssel nem egózni akarok csak tanácsot kérni ahhoz, hogy ez miért van és min változtassak?

2017. máj. 17. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó pojén. Ha ha ha.

Ha valóban lenne 1,8K átlagsebzésed t6-ban akkor simán lehoznád a csaták nagy részét... Mondjuk ugy 60-70% wr-t el lehet érni. Na a felső határt meg hagyjuk már.... Max 1-2 alkalommal összejön ha a csapatod és az ellenség is agyhalott + volt egy szerencsés lőszerrekesz robbantásod.

2017. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brandon41 ***** válasza:
Mi a játékbeli neved?
2017. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem viccelek... 4-5 perc alatt hulla mindenki a csapatban :P a meccsek 70%-ában. Ezalatt összejön annyi dmg :/ Tier 1-ben is összejön így 700-1000 közötti dmg is mégis bukjuk.
2017. júl. 4. 19:29
 4/4 A kérdező kommentje:
T3* nem T1 xd bocsi
2017. júl. 4. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!