Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire fáj, ha paintballal...

Mennyire fáj, ha paintballal meglőnek?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy le fogják venni az erejét, de én izgulok. Júniusban megyünk az osztállyal. Azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire fáj, valamint, hogy ugye nem tudják átállítani a játékosok maguknak az erősséget?

2017. máj. 17. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Távolságtól és fegyvertől függ. Engem egyszer s***be lőttek kb. 20 cm-ről, két hétig csak féloldalt tudtam ülni, annyira fájt.
2017. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bíztató😟😅
2017. máj. 17. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

sok mindentől függ, fegyver ereje, távolság, védőfelszerelés, felfele vagy lefele lősz stb.


Alapjáraton 1.5 Joule-nál kezdődik a paintball, azért tud rendesen csípni ha olyan helyen talál el, főleg ha az ujjaidat találják el, az instant lefegyverzés XD


Maszk, mellény stb azért érzed hogy megüt picit de nem fogsz félholtan összeesni. Ha nem lesz dög meleg ajánlott 2 rétegnyi gatyát felvenni, pulóver, mellény, sisak, maszk stb.


A legtöbb gondot az okozza hogy nem használnak megfelelő védőfelszerelést, vagy silány minőségűt adnak. Mondjuk nem tudom miért fosol, mi lőtérre mentünk osztálykiránduláson, winchester, sörétes meg a többi, az mennyivel biztonságosabb szerinted egy paintballhoz képest?XD

2017. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most már nem félek annyira.😊
2017. máj. 17. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy az előírásokat be kell tartani, meg van adva hány méteren belül tilos egymásra lőni, az pl nem dísznek van (lásd feljebb a 20 cm-ről seg*belövést). Ha valamennyire értelmes az osztályod és képesek az agyukat használni és betartani a biztonsági intézkedéseket, akkor semmi gond nem lesz.
2017. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :).
2017. máj. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!