Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO skineket hogyan lehet...

Zsoltikozma kérdése:

CS:GO skineket hogyan lehet viszaszerezni?

Figyelt kérdés
Ellopták az összes értékes cs:go skinemet köztük egy kést amiket visza akarok szerezni.Elvileg valamilyen item figyelő és nem tudok semmit csinálni.

#CS:GO #lopott skinek #cs:go lopott skinek #cs:go skinek viszaszerzése
2017. máj. 18. 09:44
 1/4 anonim válasza:
100%

Nagyon valószinű, hogy soha nem fogod vissza kapni a cuccaidat. Amit tehetsz az az h tanulsz az esetből, és jobban véded a steam accodat...

Részvétem am....

2017. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az "item figyelő"? Ha valaki rávett arra hogy küldd el egy másik profilnak a skinjeidet ilyen-olyan okkal, akkor te azt önként átadtad és nem lopták el. Persze átvertek, és ez a tanulópénz hogy nem hiszel senkinek és nem állsz rá semmilyen üzletre ami a Steam legális és biztonságos csere-rendszerét akarja átverni.


Például azt mondják hogy küldd el a skint egy harmadik félnek mert ő majd csinál valamit. Te ÖNKÉNT elcseréled a másik fiókkal a skint, ami ugyanúgy az átverőé vagy annak segítőjéé.


Visszaszerezni nem fogod, a Valve nem segít és bűncselekmény sem történt ha te magadtól csináltad amit mondtak. Cserélni csak azzal az egy emberrel szabad aki felajánlotta vagy megkeresett téged, és senki mással nem. Nincs harmadik fél, mert az kamu. Nincs "küldd el a barátodnak vagy a botnak a skint hogy ellenőrizze", mert az kamu. Nincs "item figyelő", az is kamu.


Ez volt a tanulópénz.

2017. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt beszívtad, mint sok más ember hozzád hasonlóan, akik még hisznek a mesékben és csodákban.

Nem létezik item figyelő, se bot, se semmilyen 3. fél (pl behív téged és egy "barátodat" 3 fős csevegésbe és megkér hogy küldd el neki bizonyítékként, de közben az is az ő fiókja csak a neve nagyon hasonlít a barátod fióknevére stb).


Ha cserélsz, csak te és a másik fél, mindketten azonnal beraktok mindent, nem majd utólag meg átküldöd ide-oda maci kolbász.


Mivel te, ahogy írták, magadtól, külső kényszer nélkül adtad át a cuccodat, annak búcsút is inthetsz, nem történt lopás. Ha szembe megy veled az utcán valaki, a kezedbe nyom 1 milliót majd később ott pattog hogy add vissza, nem fog semmi történni, hiszen ő maga a szabad akaratából adta át a pénzét.


A skinjeidről lemondhatsz, max megveszed/kinyitod újra, mert a Valve a te kapzsiságod miatt elkövetett hülyeségeidért nem felelős bármit is tenni (gondolom ajánlottak érte kulcsot, drágább skint stb, neked meg a szemed előtt lebegett a jobb cucc és gondolkodás nélkül belementél).

2017. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, ebből tanulsz, és soha többé nem hagyod magad átverni.
2017. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!