Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Tauri tört szerveren...

WoW Tauri tört szerveren játszok 3 napja és elfogytak a küldetések mit tegyek? Mert sokat nem tudtam megcsinálni azokat vissza is utasitottam! 14-es draenei sámánal vagyok. (többi lent)

Figyelt kérdés
A küldetéseket egyátalán érdemes csinálni vagy csak megyek el valahova mobokat ölni? És jó egyetalán ez a kaszt meg a draenei együt vagy másal kellet volna? És a sámának lesznek területre ható képeségei? mert én olyan mágus félét szerettem volna csak nem tudtam melyik ilyen de a sima mágus azt olvastam nem olyan jó! Meg a pap tetszik csak azzal félek nem tudnék farmolni meg a küldiket csinálni! Örülnék minden oldalnak ahol ilyeneket meg tudnék nézi el tudnám olvasni mi hohy müködik!

#küldetés #sámán #Wow Tauri mist of pandaria tört szerver #Mágus? #Mi az a Warlock?Kezdő wow
2017. máj. 19. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Draenei küldetéseket sorba muszáj megcsinálnod amig ki nem jutsz arról a szigetről, menj vissza akkor és vedd fel újból amit eldobtál. De ha annyira akarsz akkor bemész a draenei városba és ott a teleport swbe, elwyn forestben faszán lehet fejlődni, ha kezdő wowos vagy akkor segíthetek
2017. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok
2017. máj. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!