Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit választanátok? Injustic...

Ti mit választanátok? Injustice 2 vagy mortal kombat x?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel az MK x megvan, így injustice2, bár nem vagyok oda a verekedős játékokért.
2017. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Injustice 2

az MKX véleményem szerint szar lett

2017. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az MKX-be nagyon bele voltam habarodva :3 Szinte kapásból meg is vettem, ahogy lett rá pénzem ^^ Egész jó játék, bár a története nem a legjobb... A multit meg nem nagyon szeretem. :( Szinte lehetetlen hozzád illő ellenfelet találni... Pl: Egy 1000 win-es játékost dob be ellenem x_x

A képregényeket nagyon szeretem (DC, Marvel, Image stb..) Az Injustice 2 nagyon bejön, meg is venném, de több játék van előtte a listámon =D Ha jól tudom a története szuper, és ha nem nézzük az MKX DLC karaktereit több van az Injustice 2-ben.

Én az Injustice 2-t ajánlom. De ha valami véreset akarsz, akkor inkább MKX

2017. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fahéjasvödör válasza:
egyértelműen injustice 2
2017. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért ne felejtsük el,hogy lesz Mortal kombat 11 is,én a Mortalt választanám.A 11.rész 2018 január 11.-én fog megjelenni.Aki nem hiszi,járjon utánna a neten.
2017. jún. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez az egy amit találtam és ez is egy Mortal Kombat Fan Wikia-ról van, ergo az oldal tartalma fiktív, kitalált

arról nem is beszélve hogy most fejezték be az Injustice 2-t, és rá 7-8 hónapra jönne az új Mortal Kombat? Egy normális AAA játékot minimum 1,5 évig szoktak fejleszteni, szóval 2 évnél hamarabb nem nagyon valószínű hogy lesz új Mortal Kombat

2017. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
injustice 2 szar mortal kombat x jobb de szerinte tek lesz új rész
2017. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ugyértem mortal kombat uj rész
2017. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2019 április 23.-án jön az új rész a Mortal 11,igen.
2019. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!