Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék neve, Jiayu g2f-eme...

Mi a játék neve, Jiayu g2f-emen volt rajta a telepítője azt hiszem alapból?

Figyelt kérdés
amolyan taktikai háborús védekezős játék nagyon pixeles de nagyon érdekes és jól letudott kötni már nem emlékszem a nevére nézelődtem a googlin de csak a most népszerű játékokat dobálta, ugyis kerestem hogy mint a jy alap játéka de csak testvideókat és további most népszerű játék hirdetéseket találtam a játék menetére viszont nagyon jól emlékszem. A játék ugyahogy van pixeles volt talán direkt talán csak tényleg régi játék volt a pálya nem fért rá a képernyőre teljes egészében kb 1 ujjnyit kellet mozgatni fel-le jobbra-balra és teljesen üres volt középről jöttek folyamatosan a katonák és mindig a lehető legrövidebb úton próbálták meg közelíteni a várat, (ha 2 ugyanolyan hosszú út volt akkor mindig lefelé mentek) ami szintén középen volt a vár bejáratát pedig szabadon kellet hagyni nem lehet lezárni ugyanis az ellenség nem támadott csak szaladt előre. Azt hiszem 3 típusú építményt lehetett lerakni, az egyik a gyalogságot lőtte a másik a légierőt egy harmadik pedig egy torony volt aminek ha a közelében elakart haladni valami lelassította egy időre ezeket az építményeket lehet fejleszteni pénzt pedig a megőlt ellenségek után kaptam. Az ellenség pedig fokozatosan sokasodott és 6 életem volt ami azt jelentette hogy 6 egység ha elérte a váramat akkor haltam meg. lehetett gyorsítani az alap mozgást és én mindig ezt a tempót használtam az alap túl lassú volt nekem. Az ellenség karakterei amire emlékszem legalábbis abból állt volt egy könnyű gyalogos ez volt a legkisebb utána jött egy ilyen kék páncélos robotszerűség aztán egy nagyon nagy és nagyon lassú páncélozott robot utána könnyű harckocsi aztán valami közepes és egy nehéz páncélostank repülök ből is 3 volt, sima helikopter ami elég lassú volt és kevés élete aztán ilyen nagyon gyors repülő és egy nagyon nagy bombázó fekete paca konkrétan rengeteg életerővel amikor ezekből jött néhány nemsokára véget is ért a játék. Nememlékszem hogy milyen sokáig tartott egy játék de egy 14 órás utazáson eszméletlenül lekötött és nem merítette a telefont szóval nagyon praktikus. Elsősorban ezt a játékot keresem de szívesen várok ilyen kaliberű retro beütésű játékokat is ha tudtok ajánlani esetleg valami oldalat ahol keresgélhetek annak reményében hogy megtalálom. Továbbí szép napot köszöntem!

#játék #háború #pixel #Rush #retró #régi #Háborús játékok #Jiayu #jiayu g2f alapértelmezett játékok
2017. máj. 21. 20:20
 1/1 A kérdező kommentje:
hosszas nyűglődés keresgélés és ismerősök zaklatása eredményeképpen megtaláltam a játékot ,,robo defense'' névvel elérhető a play áruházban ajánlom mindenkinek érdekes egy játék
2017. máj. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!