Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 egyedi tartalmak...

Sims 4 egyedi tartalmak telepítése? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy millió ilyen kérdés került ki már ide, de szükségét érzem annak, hogy ez a kérdés ismét fle legyen téve, mivel már annyi információt olvastam az egyedi tartalmak berakásával kapcsolatban, hogy teljesen belezavarodtam a dolgokba. {azt tudom hogy a hajakat, ruhákat, bútorokat, meg egyebeket a Mods mappába kell helyezni, míg a házakat, simeket a Tray mappába} Tehát, a probléma a következő - a cc-jeimet valamiért nem rakja be a Sims, ami eléggé idegesítővé vált számomra az utóbbi időben. Nem tudom mit tegyek. (Tört a játékom)

Előre is köszönöm a segítségetek!



2017. máj. 22. 16:17
 1/2 anonim válasza:
Szia! A mods mappában van ilyen nevű fájl hogy Resource.cfg? Mert ha nincs akor az a baj. Ha nincs benne ez a fájl akor nem ismeri fel a cc-ket. A másik pedig az hogy a játékban a game oltions-ben az other beállitásokban engedéjezni kell ezt: Enable Custom Content and Mods. Ha script modot szeretnél beteni azt is itt tudos engedéjezni annak ez a neve: Script Mods Allowed. Remélem segítettem! :)
2017. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a gondom amíg a játékom le volt töltve (már azóta meg vettem és működik) én sajnos úgy tudom hogy csak az eredeti játékba lehet letölteni az egyedi tartalmakat vagy legalább is a nagy részüket mivel a letöltések ellen valahogy, védekezik az EA... (Lehet hogy így de nem vagyok benne biztos)
2017. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!